Röportaj - Burdur Gazetesi | Burdur Haberleri, Burdur Haber
Perşembe, 20 Nisan 2017 16:41

21 Nisan 2017 Cuma

21 Nisan 2017 Cuma

 

Yayınlandığı Kategori Arşiv
Perşembe, 20 Nisan 2017 16:41

Üsküdarı geçen kim?

Atı alan Üsküdar'ı geçti!

Yayınlandığı Kategori Köşe Yazıları

Kent ici trafik akışının düzene sokalması amacıyla Burdur Belediyesinin Pamukkale Üniversitesi'yle işbirliği yaparak başlattığı ortak hizmet projesini açıklayan Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, yapılacak düzenlemeleri kamuoyuna duyurdu. Başkan Ercengiz, Köprübaşı ve Cumhuriyet Meydanı'nda ciddi düzenlemelere gidileceğini ifade edip, park sorunun ortadan kaldırılması için adımların atılacağını müjdeledi.

Yayınlandığı Kategori Manşet
Perşembe, 20 Nisan 2017 16:41

Burdur Lisesi kapatılamaz!

Burdur Lisesi'nin kapatılmasına seyirci kalmayacak! Burdur'un sembolü olan, Burdur'un adını taşıyan Burdur Lisesi'ni kapatmaya, adını unutturmaya, kimsenin gücü yetmeyecek!
133 yıllık bir geçmişe dayanan Burdur Lisesi'nin kapatılacağını öğrenen pek çok okurumuz bize ulaşarak, "Burdur Lisesinin kapatılacağını öğrendiklerini belirtip, üzüntülerini, tepkilerini dile getirdiler.

Yayınlandığı Kategori Manşet
Perşembe, 20 Nisan 2017 16:41

"Halk Otobüsü" sapığı yakalandı

Halk otobüsünde bir sapık, iki kız öğrencinin gözü önünde, cinsel organını çıkarıp, bir kadın yolcunun giysileri üzerine boşaldı. Olay esnasında, otobüsden inip kaçan sapık, iki kız öğrenci ve bir kadın yolcunun şikayeti ve teşhisiyle yakalandı.
Karakoldaki ifadesinde olayı itiraf eden şüpheli İ.Y. savcılıkta olayı inkar etti. Ancak, savcılık mahkemede, deliller doğrultusunda tutuklama talip etti. Mahkeme şüpheli İ.Y.'yi adli kontrol şartıyla serbest bıraktı. Savcılık karara itiraz edince, dosya Isparta'ya bir üst mahkemeye sevk edildi.

Yayınlandığı Kategori Manşet
Perşembe, 20 Nisan 2017 16:41

Merdane Hoca bu kez çok iddialı

Milli Takım Boks Antenörü, Burdur'da "Boksun babası" Merdana Bağrıyanık, sporcularını 8-14 Mayıs 2017 tarihleri arasında Elazığ'da yapılacak Liselerarası Türkiye Boks Şampiyonasına hazırlıyor. Rock Star Fitness Salonu'nda çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Bağrıyanık ve öğrencileri daha önce çeyrek finalde kaçırdıkları madalyaları, bu kez Elazığ'dan getirmeyi hedefliyorlar.

Yayınlandığı Kategori Manşet

ISPARTA GÖLCÜK TABİAT PARKI ÇELİK GİRİŞ KONTROL BİNASI
ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANLIĞI 6. BÖLGE
MÜDÜRLÜĞÜ ISPARTA ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Yayınlandığı Kategori Resmi İlanlar