Röportaj - Burdur Gazetesi | Burdur Haberleri, Burdur Haber
Salı, 11 Nisan 2017 15:48

12 Nisan 2017 Çarşamba

12 Nisan 2017 Çarşamba

Yayınlandığı Kategori Arşiv

Kürşat Tuncel'in başkanlığında oluşan Gazeteciler Cemiyeti yönetimi, Cemiyetin kurumsal bir yapıya, demokratik bir işleyişe kavuşması yönünde başarılı çalışmalar yürütüyor. Gazeteciler Cemiyeti'nin yalnızca başkanlık düzeyinde temsil edilmesi yapısından, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte, kararlar alınıp planlar yapılarak kollektif çalışmalar yürütülmesi aşamasına gelinmesi takdire şayan. Eski Tekel Binası'ndaki yeri ve tefrişide, cemiyetin dışa yansıması açısından iyi bir kazanım.
Referandum öncesi, Milletvekilleri, Mehmet Göker, Bayram özçelik, Reşat Petek ve Belediye başkanı Ali Orkun Ercengiz'in katılımıyla düzenlenen, konuklara sorular yöneltilmesini sağlayan toplantılar, aynı zamanda, cevapların sorgulanmasını da sağladı. Bu çalışma 18 maddelik paket üzerinde ortaya koyulan görüşlerin, geniş biçimde kamuoyuna yansıtılmasınıda sağlıyor. Tüm sivil toplum örgütlerine örnek olması gereken bu çalışma için, Gazeticiler Cemiyeti yönetimini kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.
Şimdi gelelim bir başka konuya;

Yayınlandığı Kategori Köşe Yazıları

Her yıl Şubat ayı sonlarında, Resmi Gazete'de yayınlanarak yürürlüğe giren, Mart ayı başında uygulanmasına başlanan, yeni İlan tarifesinin, bu yıl Nisan ayına sarkması, Anadolu Gazete sahiplerini umutsuzluğa itti.

Yayınlandığı Kategori Manşet

"Gazeteciler soruyor, siyasiler yanıtlıyor" programına konuk olan Belediye Başkanı Ercengiz, "Görevi teslim aldığım gün parti rozetimi çıkardım." diyerek yaptığı Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi değerlendirmesinde, partili cumhurbaşkanlığını eleştirdi.

Yayınlandığı Kategori Manşet
Salı, 11 Nisan 2017 15:39

Adliye personelinden hatıra ormanı

Burdur Adliyesi Çalışanları, Büğdüz Yolu üzerinde "Burdur Adliyesi Hatıra Ormanı" kurdular. 1100 ağaç diken Adliye personeline, Cumhuriyet Başsavcısı Sadi Doğan ve Adalet Komisyonu Başkanı Mehmet Ali Yüce'de eşlik etti.

Yayınlandığı Kategori Manşet

Oğuzhan Spor'un Akşehir'i mağlup ederek şampiyon olmasının ardından, Milletvekili Bayram Özçelik açıklamada bulundu;

Yayınlandığı Kategori Manşet

Vali Şerif Yılmaz ve eşi Hilal Yılmaz Polis Teşkilatı mensubu "Şehit Aileleri ve Gaziler" onuruna düzenlenen yemek programına katıldılar. Türk Polis Teşkilatı'nın Kuruluşunun 172. Yıl Dönümü dolayısıyla İl Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenen etkinliklerin, Göl Polis tesislerinde Teşkilat Mensubu Şehit Aileleri ve Gazilerin onuruna verilen yemek programıyla devam ettiği açıklandı;

Yayınlandığı Kategori Manşet

Bucak Devlet Hastanesi Kantinlerinin 31 Aylığına Kiraya Verilmesi ihalesi yapılacaktır
BURDUR KAMU HASTANELERİ BİRLİĞİ GENEL SEKRETERLİĞİ

Yayınlandığı Kategori Resmi İlanlar