Röportaj - Burdur Gazetesi | Burdur Haberleri, Burdur Haber

BURDUR ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ TEKEÇALI YANGIN GÖZETLEME KULESİ YAPIM İŞİ (YENİ İNŞAAT)
ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ-ISPARTA DİĞER ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLAR ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Yayınlandığı Kategori Resmi İlanlar

Türkiye Gençlik Vakfı tarafından organize edilen "Türkiye için Evet" yürüyüşü, 81 ilde eş zamanlı yapıldı. Burdur'daki yürüyüş ise Müze Parkı'ndan Cumhuriyet Meydanı'na TÜVGA'nın öncülüğünde bir araya gelen 33 sivil toplum örgütünün ev sahipliğinde yapıldı.
Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) tarafından "Türkiye İçin Evet" yürüyüşü yapıldı. Müze Parkı önünde bir araya gelen vatandaşlar, ellerinde pankart ve bayraklarla Cumhuriyet Meydanı'na kadar yürüdü. Mehteran takımının da eşlik ettiği yürüyüşe çok sayıda vatandaş katıldı. TBMM FETÖ'nün Darbe Girişimini Araştırma Komisyonu Başkanı ve AK Parti Burdur Milletvekili Reşat Petek, Cumhuriyet Meydanı'nda yaptığı konuşmada, bu anayasa değişikliğinin milletin lehine, menfaatine ve çıkarına olduğunu belirtti.

Yayınlandığı Kategori Manşet
Pazartesi, 10 Nisan 2017 16:53

11 Nisan 2017 Salı

11 Nisan 2017 Salı

 

Yayınlandığı Kategori Arşiv

GL Platform Fuarcılık'tan Hayvancılıkla ilgili 28 bin işletmeye sahip olan ve nüfusunun yüzde 75'i tarımla uğraşan Burdur'da sektörde marka kent olmak için güçbirliği çağrısı yapıldı.

Yayınlandığı Kategori Manşet

Burdur Gazeteciler Cemiyetinin organize ettiği "Gazeteciler soruyor, siyasiler yanıtlıyor" programına konuk olan Ak Parti Milletvekili Reşat Petek, muhalefetin yalan ve yanlış beyanlarla Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemiyle ilgili milletin kafasını karıştırmaya çalıştığını savundu.

Yayınlandığı Kategori Manşet
Pazartesi, 10 Nisan 2017 16:53

Polis teşkilatı 172 Yaşında

Türk Polis Teşkilatı'nın 172. Kuruluş Yıldönümü ve Polis Bayramı etkinlikleri, Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen çelenk sunma töreniyle başlandı. Törende, Emniyet Müdürü Saim Akpınar, manevi huzurunda Atatürk'e çelenk sundu. Törenin ardından Emniyet Müdürlüğü'nde kokteyl düzenlendi.

Yayınlandığı Kategori Manşet
Pazartesi, 10 Nisan 2017 16:53

Oğuzhan Spor lider gitti Şampiyon döndü

2016-2017 Bölgesel Amatör Lig 7.grupta sezonunun şampiyonu Oğuzhan Spor oldu.

Yayınlandığı Kategori Manşet

Yıldızları da yazabilir ama ördeklerin muhtemeli yatı daha yüksek.
Kaldırımda beş parasız yatışını yazmış Nazım daha ne?

Yayınlandığı Kategori Köşe Yazıları
Pazartesi, 10 Nisan 2017 16:53

Çocuk porsiyonlarını biliyor musunuz?

Çocuklarında kilo problemi yaşayan çocuklar bazen iştaha bazen kötü alışkanlıklara bağlasa da büyük ve ortak problem genelde porsiyonları ayarlamak çıkmaktadır. Genelde kendi yediğimiz kadar miktarları çocuğumuz büyüme çağında diye yedirmeye çabalamak doğru bir yaklaşımdır?

Yayınlandığı Kategori Konuk Kalem

BURDUR İLİ, SALDA GÖLÜ TABİAT PARKI'NDA 12 HA, SERENLER TEPESİ TABİAT PARKI'NDA 11,93 HA ALANA AİT HÂLİHAZIR HARİTALAR VE AĞAÇ RÖLÖVELİ HÂLİHAZIR HARİTALARI VE SALDA GÖLÜ TABİAT PARKI PEYZAJ PROJESİNİN HİZMET ALIM İŞİ
ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANLIĞI 6. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Yayınlandığı Kategori Resmi İlanlar