Köşe Yazıları - Burdur Gazetesi | Burdur Haberleri, Burdur Haber

Köşe Yazıları

Referandum sonuçlarına bakılırsa, hem ülkede hemde ilde taşlar yerine oturmaya başladı!Nasıl mı?Referandum'da büyük şehirler "Hayır" dedi!Neden?
Öğeyi Oyla
(0 oy)
Atı alan Üsküdar'ı geçti!
Öğeyi Oyla
(0 oy)
Ekonomik krizler ülkede önce büyükşehirleri vurur. Ekonomik krizlerin sosyal siyasal etkileri de önce büyükşehirler'de hissedilir. Daha sonra, ekonomik kriz ve buna bağlı sosyal, siyasal etkiler, Anadolu'da, diğer şehirlere, ilçelere, köylere kadar uzanır.
Öğeyi Oyla
(0 oy)
Neyse bulduğumuz.... Çölde gölge, denizde liman,Baharda nisan.*******Martta bulduğu neyse menekşenin!Ateşe su, sele set,Neme gam, hevese gem.******Yağmurun bulduğu neyse toprakta!Semada ay, cihanda güneş,Başta akıl, damarda kan,Yürekte sevda, heybede heves.*****Balığın bulduğu neyse suda!Tin de seda, ün'de heva,Meçhulde fail, dizde yara.*****Neyse bulduğumuz bu çıkmaz muallaklarda!En derinde umut, en aşikarda muamma.
Öğeyi Oyla
(0 oy)
Anayasa değişikliği paketindeki 18 madde’nin, Cumhurbaşkanını geniş yetkilerle donatıp, tek başına hükümet etme, tek başına atama, görevden alma, tek başına savaş ilan etme, tek başına yargıya, orduya hükmetme, ekonomiye yön verme, bütçe yapma, hem Cumhurbaşkanlığı, hem AKP Genel Başkanlığı yapma gibi, daha bir çok konuda verilen yetkileri, açık yüreklilikle savunabilen…
Öğeyi Oyla
(0 oy)

Ekoseli Kalem

12 Nis 2017
Teknik bir hata nedeniyle eksik yayınlanan, yazarımız Firdevs Akıncı'nın yazısını tekrardan tam metni ile yayınlıyoruz
Öğeyi Oyla
(0 oy)
Kürşat Tuncel'in başkanlığında oluşan Gazeteciler Cemiyeti yönetimi, Cemiyetin kurumsal bir yapıya, demokratik bir işleyişe kavuşması yönünde başarılı çalışmalar yürütüyor. Gazeteciler Cemiyeti'nin yalnızca başkanlık düzeyinde temsil edilmesi yapısından, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte, kararlar alınıp planlar yapılarak kollektif çalışmalar yürütülmesi aşamasına gelinmesi takdire şayan. Eski Tekel Binası'ndaki yeri ve tefrişide, cemiyetin dışa…
Öğeyi Oyla
(0 oy)
Yıldızları da yazabilir ama ördeklerin muhtemeli yatı daha yüksek.Kaldırımda beş parasız yatışını yazmış Nazım daha ne?
Öğeyi Oyla
(1 Oyla)
Savaş çığırtkanlığıreferandum kazandırır mı?
Öğeyi Oyla
(0 oy)
Evet-Hayır referandumunun en çok kulanılan malzemesi FETÖ.Fetö denince akla ne gelir?Tabi ki Amerika!Bir de AKP!
Öğeyi Oyla
(0 oy)