İletişim

İletişim

İdare Bürosu

İletişim-resmi
Konak Mahallesi
Yurt Sokak
Uzay Apartmanı
No: 7/B
Merkez Burdur 15100 Türkiye
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
0248 233 20 55
0248 233 19 18
Bilgiyi şu şekilde indir: Elektronik İş Kartı (vCard)

İletişim Formu

e-Posta gönder. Yıldızlı (*) alanların doldurulması zorunludur.
Burdur Gazetesi Künyesidir
İmtiyaz Sahibi (Grantee) Adnan TARAŞLI  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Genel Yayın Yönetmeni (Editor in Chief) : Hasan TÜRKEL   Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Editörler (Editors) :
Süleyman Sırrı TARAŞLI Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Gece Vardiyası Editörü (Night Shift Editor): Süleyman Sırrı TARAŞLI Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Hukuk Danışmanı (Jurisconsult): Av. Ramazan GEDİK
Av. Sonay AYDIN ÜÇOK
 Mali Müşavir (Financial advisor) :  İlyas ANAÇ
 Reklam (Advertisement): Süleyman Sırrı TARAŞLI Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Haber ihbar hattı: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
Siteadi  harici linklerin sorumluluğunu almaz.