Haberler - Burdur Gazetesi | Burdur Haberleri, Burdur Haber

Erdoğan'ın başarısının sırrı ne?

Yayınlandığı Kategori Köşe Yazıları
Salı, 07 Mart 2017 16:42

8 Mart 2017- Çarşamba

8 Mart 2017- Çarşamba

Burdur Gazetesi

Yayınlandığı Kategori Arşiv

Sağlık Bakanlığının obeziteyle mücadele ve sağlıklı yaşama teşvik amacıyla başlattığı “Türkiye Sağlıklı Beslenme Hareketli Yaşamın Teşviği” kampanyası sürüyor. Geçtiğimiz yıl Burdur’da 2 Bin 703 bisiklet dağıtılmasını sağlayan bakanlık, 2017’ye de hızla başlayarak Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okullara 180, kamu kurumlarına ise 53 bisiklet hibe etti.

Yayınlandığı Kategori Manşet

Burdur Barosu Kadın Hakları Komisyonundan yapılan açıklama ile 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü kutlandı;

Yayınlandığı Kategori Manşet

Burdur 1. Amatör Lig'i 3. sırada tamamlayan ve play-off'lara katılmaya hak kazanan MAKÜSPOR, Gazi Atatürk Stadı'nda oynadığı play-off ilk maçında Bucak Gençlik Spor'u konuk etti.
MAKÜSpor-Bucak Gençlikspor karşılaşması öncesinde MAKÜSpor Başkanı Yrd. Doç. Dr. Mustafa KILINÇ maçın hakemi Hakan Kıvanç ve Bucak Gençlikspor Başkanı İbrahim ÖZDAMAR'a çiçek taktim etti.
Maçı izleyenler arasında MAKÜSPOR Kulübü Başkanı Yrd. Doç. Dr. Mustafa Kılınç, Bucak Gençlik Spor Kulübü Başkanı İbrahim Özdamar, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Rektör Danışmanı Doç. Dr. Ömer Tekşen, SKS Daire Başkanı Mehmet Şimşek, MAKÜ İdari ve Akademik Personeli ve öğrencileri ile birlikte MAKÜ GENÇLİK taraftar grubu da vardı.

Yayınlandığı Kategori Manşet

Marmariste yapılan Okul Sporları Halk oyunları yarışmasında Burdur, Antalya, ısparta, Uşak, Denizli, Manisa, izmir, Kütahya illerinin katıldığı Bölge Yarışmasında Bahçeşehir Koleji 2.olup Türkiye'deki ilk 16 takım arasına girmeyi başardı.
Konuya ilişkin yapılan açıklamada,Bahçeşehir Koleji'nde yapılan kutlamalarla, kendilerine bu gururu yaşatan öğrencilere ,antrenör Kenan Kayalarlı ve ekibine ,kendilerini hiçbir zaman yalnız bırakmayan velilere teşekkür edildi.

Yayınlandığı Kategori Manşet

22, 23, 24'üncü Dönem Kayseri Milletvekili Sadık Yakut'un Vali Şerif Yılmaz'a nezaket ziyaretinde bulunduğuna dair açıklama yapıldı;

Yayınlandığı Kategori Manşet