Haberler - Burdur Gazetesi | Burdur Haberleri, Burdur Haber
Perşembe, 02 Mart 2017 17:03

03 Mart 2017 - Cuma - Burdur Gazetesi

03 Mart 2017 - Cuma - Burdur Gazetesi

Yayınlandığı Kategori Arşiv

Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz Burdur Ak Parti Teşkilatının her zaman olduğu gibi haksız ve adaletsiz uygulamalarından birini daha yaşadıklarını, İŞ-KUR'un Toplum Yararına Çalışma Projesi (TYÇP) kapsamında Belediyelere dağıtılan işçi sayılarında ki adaletsizlikle, Tefenni İlçe halkının ve 154 yıllık Tefenni Belediyesi'nin cezalandırılmasının planlandığını vurgulayan yazılı basın açıklaması yaptı.

Yayınlandığı Kategori Manşet

Burdur'un 1977-1980 Arasında Belediye Başkanlığını yapan Çetin Bozcu, Burdur'u ve hayatını anlattığı "Sen ne bilcen gahbemcik benim Burdur'umu" kitabını Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Kültür Yayınları aracılığıyla okuyucularına ulaştırmaya hazırlanıyor.
BUTSO Meclis Salonu'nda Yusuf Keyik ve Feyzi Oktay'la birlikte kitabını kamuoyuna tanıtan Bozcu, kitapta yer alan bazı notları paylaştı.

Yayınlandığı Kategori Manşet

Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, sendikal çalışmalar için geldiği Burdur'dan Sağlık Bakanı Recep Akdağ'a seslenip, çalışanların maaşlarında düzenleme istedi. Burdur'da sağlık çalışanlarına verilen döner sermaye ücretinin uzun süredir maaşlara eksik yansıtıldığını söyleyen Kahveci, "Geçtiğimiz hafta bakan sağlıkta memnuniyetin %75 Seviyesine ulaştığı yönünde açıklamalar yaptı. Bu memnuniyet sağlık çalışanları sayesinde oldu. Ama sağlık çalışanlarına hak ettiği değer verilmiyor. Türkiye'nin bir çok yerinde Burdur'da olduğu gibi sağlık çalışanları döner sermayeden pay alamaz hale geldi" diyerek şikayetlerini kamuoyuyla paylaştı.

Yayınlandığı Kategori Manşet

Belediye Meclisi, Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz'in başkanlığında toplanarak, meclis gündemine alınan konuları görüştü.
Mart ayı toplantısını Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz Başkanlığında gerçekleştirildi.
Başkan Ercengiz, meclis toplantısında Burdur Belediyesi'nin 1 aylık çalışmalarını anlattı;

Yayınlandığı Kategori Manşet
Perşembe, 02 Mart 2017 16:51

Geleceğimiz papatya falında!

İşimiz fallara kaldı! Şarkıdaki gibi "belki dersem evet anla". Ülke bir sistemden başka bir siteme geçmek, rejim değiştirmek için Referanduma gidecek. Kamuoyu anketleri %20 civarında seçmenin hala kararsız olduğunu gösteriyor.
Referanrum için bu 'kararsız" deyimini de anlayabilmiş değilim. Kamuoyu yoklaması için anket yapacak görevliler soruyor; Referandumda oyunuz "evet" mi olacak "Hayır" mı?
Kararsızım!

Yayınlandığı Kategori Köşe Yazıları

Yaprak döker bir yanımız bir yanımız bahar bahçe Ülkemizin coğrafi koşulları, her an yeni sürprizler yaratabiliyor.

Yayınlandığı Kategori Manşet

BİLGİSAYAR İŞLETMENİ
TÜRKİYE ŞEKER FABRİKALARI A.Ş. BURDUR ŞEKER FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ

Yayınlandığı Kategori Resmi İlanlar

İŞYERİ UZMANLIĞI VE İŞYERİ HEKİMLİĞİ HİZMETLERİ
TÜRKİYE ŞEKER FABRİKALARI A.Ş. BURDUR ŞEKER FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ

Yayınlandığı Kategori Resmi İlanlar

2 KALEM İKİ KISIM MUTFAK MALZEMESİ ALIMI
58. P.EĞT.A.K.LIĞI MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI GENEL KURMAY BAŞKANLIĞI BAĞLILARI VE MÜSTEŞARLIK

Yayınlandığı Kategori Resmi İlanlar