Haberler - Burdur Gazetesi | Burdur Haberleri, Burdur Haber
Cumartesi, 18 Mart 2017 17:56

20 Mart 2017-Pazartesi

20 Mart 2017-Pazartesi

Kategori Arşiv

1. Dünya Savaşı sırasında boğazları kontrol altına alıp Anadolu’yu işgal etmeye çalışan İtilaf Devletlerine karşı denizde ve karada verilen üstün mücadelenin ardından kazanılan zaferin 102. Yıldönümü, bağımsızlık inancı ve kararlılığıyla kutlandı. Etkinliklerde 18 Mart Çanakkele Şehitleri de saygıyla anıldı.

Kategori Manşet

15 Temmuz Darbe Araştırma Komisyonu Başkanı, Anayasa Komisyonu Başkanvekili,  AK Parti Burdur Milletvekili Reşat Petek’in Avusturya-Viyana ve Macaristan-Budapeşte’de teşkilat mensupları ve gurbetçi vatandaşlara  Yeni Anayasa ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini anlatacağı açıklandı;

Kategori Manşet
Cumartesi, 18 Mart 2017 17:48

Ali Boyacıoğlu’nu kaybettik

Ali Boyacıoğlu’nu kaybettik

Kategori Manşet

Bucak İlçesinde katıldığı programların ardından Vali Yılmaz, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen programda Bucaklı İş Adamları ile bir araya geldi.

Kategori Manşet

Burdur ve Isparta Kent Konseyleri, Isparta Gelendost Belediyesi’nin sponsorluğunda başlattıkları “Sağlıklı Beslenmek İçin Günde Bir Tane Elma Yiyoruz” projesiyle Sakarya ilkokulu’nda öğrencilere elma dağıttılar.

Kategori Manşet

Burdur-Isparta Tabipler Odası, 14 Mart Tıp Bayramı kutlamasında üyelerini Serenler Otel’de düzenlenen yemekte ağırladı. Vali Yardımcısı Hayri Sandıkçı ve Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’in katıldığı yemekte konuşan Tabip Odası Yönetim Kurulu Üyesi Ulaş Sağlam, 14 Mart’ın tarihini anlattı. 

Kategori Manşet

Sözleri Sedat Ergintuğ’a ait, Avni Anıl’ın Hicaz makamında bestelediği, Şarkıda, O billur sesiyle Zeki Müren ne diyor;