Haberler - Burdur Gazetesi | Burdur Haberleri, Burdur Haber
Çarşamba, 15 Mart 2017 16:19

16 Mart 2017 - Perşembe - Burdur Gazetesi

16 Mart 2017 - Perşembe - Burdur Gazetesi

Yayınlandığı Kategori Arşiv

Arnavutluk Alsar Vakfı Başkanı Mehdi Gurra ve Üniversite topluluklarının konuşmacı olarak katıldığı, MAKÜ Mehmet Akif Ersoy Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından, Üniversite Konferans ve Sergi Salonu'nda düzenlenen, "İstikbal İstiklal'ini Konuşuyor" konulu etkinliğe ilişkin açıklama yapılarak bilgi verildi;

Yayınlandığı Kategori Manşet

Fotoğraftaki koyunlar, alanda bulunan tek ağacın altına sığınmışlar. Etrafta bir kaç zayıf çalıdan başka, bırakın ağacı yeşillik bile yok! Halbuki bizde de durum farkı değil ama göremiyoruz! Unutmayalım; kalan son ağacın kıymetini bilmek için koyun olmaya gerek yok! Yine unutulmasın ki; Orman su varsa hayat var!

Yayınlandığı Kategori Manşet
Çarşamba, 15 Mart 2017 16:13

Artık kara trende yok yolcu trenimiz de!

Halkımızın Kara Tren diyerek yerlileştirdiği buharlı trenler, dünyanın pek çok yerinde korunup yaşatılıyor. Buharlı trenlerle geziler düzenleniyor. Burdur yıllardır, kara trene de, dizel yolcu trenlerine de hasret.

Yayınlandığı Kategori Manşet
Çarşamba, 15 Mart 2017 16:11

Bu çocuklar bunu haketmiyor!

Masa tenisçilere antrenman için tuvalet önüne uygun görenleri kınıyoruz...

Yayınlandığı Kategori Manşet

Ak Parti İl Başkanı Süleyman Faki'nin Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz ve Belediye Başkan Yardımcısı Ali Say'ı hedef alan "Kişisel özel imar değişikliği" çıkışı gündem olmaya devam ediyor. Belediye Başkanı Ercengiz'in "Dervişin firki neyse zikride odur" diyerek suçlamaların gerçeği yansıtmadığına yönelik cevabının ardından sular durulacak sanarken, şimdi de Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Murat Akbıyık, Belediye Meclis Üyeleriyle birlikte imar değişikliği yapılan alana giderek açıklama yaptı. Akbıyık, CHP Teşkilatının konuya sessiz kalmasını da manidar olduğunu söyledi.

Yayınlandığı Kategori Manşet