Sağlık - Burdur Gazetesi | Burdur Haberleri, Burdur Haber
Pazartesi, 08 Ocak 2018 17:22

09 Ocak 2018 - Salı - Burdur Gazetesi

09 Ocak 2018 - Salı - Burdur Gazetesi

Yayınlandığı Kategori Arşiv
Pazartesi, 08 Ocak 2018 17:16

Gökcüoğlu yeniden başkan

Nevruz Gökcüoğlu haftasonu yapılan Geel Kurul’da yeniden Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı’na seçildi. Belediye Konferans ve Sergi Salonu’nda yapılan genel kurulda Nevruz Gökcüoğlu ve Hamit Gören yarıştı.

Yayınlandığı Kategori Manşet

Burdur Gençlik  Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Sarıkamış Harekatı’nın 103. yılı anısına yürüyüş düzenledi. Yürüyüşte Cumhuriyet Meydanı’ndan Şehitliğe kadar  yüzlerce vatandaş, öğrenci ve asker “Şehitler Ölmez vatan bölünmez” sloganıyla yürüdü. 

Yayınlandığı Kategori Manşet

Valilikten; Salda Gölü’nün Turizm Potansiyelinin Artırılmasına yönelik çalışmaların hızla devam ettiğine  dair yapılan açıklama ile kamuoyu bilgilendirildi;

Yayınlandığı Kategori Manşet

ASKON’dan yapılan açıklama ile  Burdur Şubesi Başkanı Volkan Mengi’nin AK Parti Burdur İl Başkanlığına atanmasından sonra ASKON Burdur Şube Başkanlığı görevini devretmek için hazırlanırken, Askon Genel Başkanlığının Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan’ın katılımlarıyla Konya’da düzenlediği 10. Divan toplantısına  son kez şube Başkan’ı olarak katılarak, ASKON’da şube Başkan’ı olarak geçen 1 yıl için helallik istediği belirtildi.

Yayınlandığı Kategori Manşet

Ziyarete ilişkin açıklamada,  Burdur genelinde 2017 yılı içerisinde yapılan Telekom yatırımlarını paylaşan İl Müdürü Gedik’in, kurumun il genelindeki çalışmalarıyla ilgili Vali Yılmaz’a bilgi verdiği belirtildi;

Yayınlandığı Kategori Manşet
Pazartesi, 08 Ocak 2018 17:14

Elektrik akımına kapılan kişi öldü

Arızalanan lambayı tamir etmeye çalışan kişi, elektrik akımına kapılması sonucu yaşamını yitirdi.

Yayınlandığı Kategori Manşet

Karataş Gölü ve Yaban Hayatı Geliştirme Sahasında avlanmak amacıyla girdikleri sulama kanalında mahsur kalan yaklaşık 45 karabatak, Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) ve Doğa Koruma ekipleri tarafından kurtarıldı. 

Yayınlandığı Kategori Manşet