Tarihe göre süzülmüş ögeler: Cumartesi, 28 Eylül 2019 - Burdur Gazetesi | Burdur Haberleri, Burdur Haber
Cumartesi, 28 Eylül 2019 16:47

30 Eylül 2019 - Pazartesi - Burdur Gazetesi

30 Eylül 2019 - Pazartesi - Burdur Gazetesi

Yayınlandığı Kategori Arşiv

Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yusuf Keyik, Ticaret ve Sanayi Odası'nca verilen hizmetleri, üyelere yönelik eğitimleri, tarım ve hayvancılık sektörüne ilişkin çalışmaları gazetemize değerlendirdi.

Yayınlandığı Kategori Manşet

Belediye Başkanı Ecz. Ali Orkun Ercengiz, İtfaiyeciler Haftası'nda Burdur Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü çalışanlarıyla kahvaltıda buluştu

Yayınlandığı Kategori Manşet

Vali Hasan Şıldak'ın, 25-28 Eylül tarihleri arasında İtalya'nın Verona kentinde 54'üncüsü düzenlenen, MARMO+MAC Doğal Taş Fuarına çalışma ziyaretinde bulunduğu açıklandı;

Yayınlandığı Kategori Manşet

AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, "Büyük yangın sonucu evleri kullanılamaz hale gelen yangınzede ailemizin yaralarını hep birlikte saracağız" dedi.

Yayınlandığı Kategori Manşet
Cumartesi, 28 Eylül 2019 16:34

Belediye başkanları Çavdır’da toplandı

Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Burdur Belediyeler Birliği toplantısı kapsamında ilçe ve belde belediye başkanlarını ziyaret etti. Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz'in, Burdur Belediyeler Birliği Encümen toplantısı için Burdur'un Çavdır'da birlik başkanları ile bir araya geldiği açıklandı;

Yayınlandığı Kategori Manşet
Cumartesi, 28 Eylül 2019 16:32

Lavanta hasadı tamamlandı

Lisinia'da lavanta hasadı tamamlandı, 1900 dekara yakın alanda yapılan lavantanın büyük bir bölümü demet olarak satılırken, bir kısmıda ürüne dönüştürüldü. Lisinia Doğa Yaşam alanında elde edilen lavantada toplamda 1,5 tona yakın yağ elde edildi.

Yayınlandığı Kategori Manşet
Cumartesi, 28 Eylül 2019 16:30

Kalbinizi Ödüllendirin!

29 Eylül Dünya Kalp Günü nedeniyle kalp sağlığına ilişkin uyarılarda bulunan Burdur İl Sağlık Müdürü Op.Dr. Reha Sermed Aygören, " Kalp ve damar hastalıkları küresel olarak bir numaralı ölüm sebebidir.
Kalp ve damar hastalıklarına bağlı ölümlerin artarak, 2030 yılında 22,2 milyona ulaşacağı tahmin edilmektedir. Dünya Sağlık Örgütü verilerine göre 2012 yılında tüm dünyada bulaşıcı olmayan hastalıklara bağlı ölümlerin yüzde 46,2'si (17,5 milyon) kalp ve damar hastalıkları nedeniyledir. " Dedi.

Yayınlandığı Kategori Manşet
No Internet Connection