Manşet - Burdur Gazetesi | Burdur Haberleri, Burdur Haber
Cumartesi, 09 Haziran 2018 15:53

“Erdoğan”ın kabusu “Muharrem”

“Muharrem” aldı başını gidiyor. Yüksek performansı ve halktan gördüğü ilgi ile televizyon kanallarını mitinglerine bağlanmak zorunda bırakan O! 

Yayınlandığı Kategori Köşe Yazıları

İyi Parti İl Başkanlığı Belediye Konferans ve Sergi Salonu’nda aday tanıtım ve genişletilmiş basın toplantısı düzenledi. Toplantıda adaylar kendilerini tanıtıp seçim beyannamelerini açıkladılar. Toplantıda, 2017 Kasım ayından bu yana İyi Parti’nin Burdur’da teşkilatlanması için yoğun çalışma temposu içinde olduğu vurgulanarak seçim beyannameleri maddeleri tek tek açıklandı. 

Yayınlandığı Kategori Manşet

Burdur Valiliği’nden verilen bilgi ile Yeşilova Belediyesi ve  bir Organizasyon Firması tarafından, 29 Haziran-2 Temmuz 2018 tarihleri arasında, Salda Gölü’nde, Salda Gençlik Festivali düzenlenlenmesinin,  Salda Gölü Sulak Alan Koruma Bölgesine olumsuz ve zararlı etkilerinin olacağı değerlendirmesi ile uygun görülmediği duyuruldu; Bu bilgi gösteriyor ki; Vali Hasan Şıldak yıllarca üst düzey bürokraside görev yapmanın tecrübesi ve edindiği çevre bilinciyle, Salda Gölü’nün eşsiz sahillerinin ticari çıkar amaçlarıyla katledilmlesine izin vermedi.

Yayınlandığı Kategori Manşet
Cumartesi, 09 Haziran 2018 15:51

Siyaset hesabını yargı üzerinden görmemeli

24 Haziran 2018’de yapılacak seçimler öncesi siyasilere seslenen Burdur Barosu Başkanı Ramazan Gedik, avukatların çözüm bekleyen sorunlarını sıraladı. Gedik, siyasilerin yargı üzerinden siyaset yapmasını da doğru bulmadığını belirtti.

Yayınlandığı Kategori Manşet
Cumartesi, 09 Haziran 2018 15:50

Burdur ciddi potansiyeliyle gelişmeye aday il

Vali Hasan Şıldak, Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO) Meclis Toplantısına katıldı. BUTSO Meclis Salonunda düzenlenen toplantıya iştirak eden Vali Hasan Şıldak’ın, toplantıda yapılan kapsamlı sunumla tarım, hayvancılık ve madencilik sektörleri başta olmak üzere Burdur’un önde gelen sektörlerini Ticaret ve Sanayi Odası verileriyle görme fırsatı bulduğu açıklandı;

Yayınlandığı Kategori Manşet

Vali Hasan Şıldak, Türk Hava Kurumu Ortaokulu ve Altın Terim Solmaz İlkokulu’nda düzenlenen karne dağıtım törenlerine katılan veliler, öğrencilerin bu mutlu gününe ortak oldu. Karne almanın heyecanı içinde olan öğrencilerin, uzun bir tatile çıkmanın sevinciyle, mutluluktan gözlerinin içi gülüyordu. En az çoçukları kadar heyecanlı olan velilerde çocuklarının başarılarıyla gurur duydular.

Yayınlandığı Kategori Manşet