Manşet - Burdur Gazetesi | Burdur Haberleri, Burdur Haber
Cuma, 08 Haziran 2018 16:36

9 Haziran 2018 Cumartesi

9 Haziran 2018 Cumartesi

Yayınlandığı Kategori Arşiv
Cuma, 08 Haziran 2018 16:35

İnce hastalığa tutulursa şaşmayın

Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce, ilk gece mitinginde Şeker Meydanı’nın şimdiye dek gördüğü en büyük topluluğa seslendi. Bayraklar, dövizler, hiç susmayan sloganlar ve telefon ışıklarıyla Muharrem İnce’yi karşıladı, Burdurlular... Gençler, kadınlar, yaşlılar hatta çocuklar miting alanındaydı. Muharrem İnce’nin konuşmasıyla alanı dolduran heyecan, hiç dinmedi; Gençler aynı heyecanla, sloganlarla uğurladı Muharrem İnce’yi...

Yayınlandığı Kategori Manşet
Cuma, 08 Haziran 2018 16:34

Borsa’da yardımlar sürüyor

Burdur Ticaret Borsası’nın, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin katkılarıyla, geleneksel hale getirdiği Ramazan yardımlarını, bu yıl da devam ettirdiği açıklandı;

Yayınlandığı Kategori Manşet

Bucak Cumhuriyet Başsavcısı Günşafak Karartı’nın, Vali Hasan Şıldak’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunmasına ilişkin açıklama yapıldı; Görevine yeni başlaması dolayısıyla hayırlı olsun ziyaretlerini kabul eden Vali Hasan Şıldak’ı, Bucak C.Başsavcısı Günşafak Karartı ziyaret etti. Başsavcı Karartı Vali Şıldak’a yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulunarak, çalışmalarında başarılar diledi. Vali, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek Başsavcı Karartı’ya teşekkür etti.

 

Yayınlandığı Kategori Manşet
Cuma, 08 Haziran 2018 16:33

Halk Plajı’nda yamaç paraşütü

Halk Plajı yamaç paraşütü yapan kişilerni gözde mekanı haline geldi. Burdurluların göl ve yeşille buluştuğu Halk Plajı yamaç paraşütü pilotların en gözde yerlerinden oldu. 

Yayınlandığı Kategori Manşet
Cuma, 08 Haziran 2018 16:32

AK Parti’den Tefenni çıkarması

AK Parti Burdur Milletvekili Adayları’nın Tefenni’de seçim çalışmalarına devam ettikleri açıklandı; AK Parti Hükümetlerinin yatırımlarını hatırlatan AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, “AK Parti Hükümeti bu ülkeye hiçbir şey yapmadı diyen odaklara, en güzel cevap yaptığımız yatırım ve dev projelerdir” dedi.  AK Parti Burdur İl Başkanlığı, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel Seçimleri münasebetiyle Tefenni ilçesinde seçim çalışması yaptı. 

Yayınlandığı Kategori Manşet
Cuma, 08 Haziran 2018 16:31

Geleceğin varsa sandık burada

Oy ve Ötesi Derneği  “Geleceğin Varsa Sandık  Burada” organizasyonuyla ilimizde düzenlenecek eğitim çalışması  yarın başlıyor.

Yayınlandığı Kategori Manşet

SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI BURDUR DEVLET HASTANESİ TESİSAT BAKIM ONARIM İŞİ

Yayınlandığı Kategori Resmi İlanlar