Manşet - Burdur Gazetesi | Burdur Haberleri, Burdur Haber
Perşembe, 07 Haziran 2018 16:15

8 Haziran 2018 Cuma

Yayınlandığı Kategori Arşiv
Perşembe, 07 Haziran 2018 16:10

Yeni hükümetin ilk işi Ekonomi olmalı

24 Haziran’da yapılacak seçimlere öncesi siyasilere seslenen Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yusuf Keyik, “Seçimlerde başa geçecek hükümetin ilk işi hiç vakit kaybetmeden ekonomideki sorunları çözmek olmalıdır. Toplumun rahat nefes alması sağlanmalı.” dedi.

Yayınlandığı Kategori Manşet

Göreve başlamasının ardından hayırlı olsun ziyaretlerini kabul eden Vali Hasan Şıldak’ın bir yandan iade-i ziyaretlerini sürdürdüğü açıklandı;

Yayınlandığı Kategori Manşet

İYİ Parti Burdur Milletvekili Adayları Osman Kurt, Hüseyin Erdem ve Hatice Funda Bülbül, Yukarı Pazar esnafını ziyaret ederek, destek istedi. İYİ Parti Burdur Milletvekili Adayları, parti üyeleri ile birlikte 24 Haziran seçimleri için çalışmalarını sürdürüyorlar. Osman Kurt, Hüseyin Erdem ve Hatice Funda Bülbül, Yukarı Pazar’da dükkanları tek tek dolaşarak vatandaşların hatırını sordular.  Keyifli geçen esnaf ziyaretinde, Burdur Milletvekili Adayları vatandaşlarla bol bol fotoğraf çektirerek, 24 Haziran seçimleri için oy istediler.

 

Yayınlandığı Kategori Manşet
Perşembe, 07 Haziran 2018 16:07

Halk Plajı canlandı

Burdur Gölü kenarında Halk Plajı sahil kenarına dökülen kumlar, düzenlenen bisiklet yolu ve oturma gruplarıyla gezilip görülmesi gereken gözde mekanlardan. Plaja yapılan düzenlemelerle birlikte yeşilliği ve mavisiyle hoşça vakit geçirilebilecek nadir yerlerden. Yıllardır özlenen görüntüsüne kavuşan Halk Plajı, temiz çevresi ve her ihtiyaca cevap verebilecek yapısıyla ve görkemli manzarasıyla Burdur Gölü’nü canlandırdı. 

Yayınlandığı Kategori Manşet
Perşembe, 07 Haziran 2018 16:05

Ayranın yok içmeye…

Ülke Cumhuriyet Tarihi’nin en önemli seçimlerine gidiyor;

Yayınlandığı Kategori Köşe Yazıları

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Prof. Dr. Ayşen Gürcan’ın, Burdur programı kapsamında AK Parti Burdur İl Başkanlığı’nı ziyaret ettiği açıklandı; AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, Merkez İlçe Başkanı Murat Akbıyık, Kadın Kolları Başkanı Serpil Ekinci ve Gençlik Kolları Başkanı Hasan Yağcı, AK Parti Burdur Milletvekili Adayı Emine Aktaş tarafından karşılanan Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Ayşen Gürcan, AK Parti İl Yönetim Kurulu üyeleri ile bir araya geldi. 

Yayınlandığı Kategori Manşet
Perşembe, 07 Haziran 2018 16:03

KİTAP SATIN ALINACAKTIR

KİTAP SATIN ALINACAKTIR

Yayınlandığı Kategori Resmi İlanlar