Manşet - Burdur Gazetesi | Burdur Haberleri, Burdur Haber
Çarşamba, 06 Haziran 2018 14:32

07 Haziran 2018 - Perşembe - Burdur Gazetesi

07 Haziran 2018 - Perşembe - Burdur Gazetesi
 
Yayınlandığı Kategori Arşiv
Çarşamba, 06 Haziran 2018 14:01

Demokrasi kokusu

Beş duyumuzdan biri eksik olsaydı herhalde insanoğlu soyunu sürdüremezdi.

Yayınlandığı Kategori Köşe Yazıları

CHP’nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce Van’da yaptığı konuşmada, seçilmesi durumunda çiftçi borçlarının faizlerini sileceğini, hayvan ilaçlarını devletin üreticiye bedava vereceğini ve çobanların sigorta primlerini devletin ödeyeceğini söyledi.

Yayınlandığı Kategori Manşet
Çarşamba, 06 Haziran 2018 13:56

Vali Şıldak, Salı Pazarı’nı gezdi

Göreve başladığı günden bu yana yaptığı toplantılar, kurum ve inceleme ziyaretleri ve katıldığı programlarla Burdur’u daha yakından tanımaya çalışan, çeşitli vesilelerle vatandaşlarla bir araya gelmeye özen gösteren Vali Hasan Şıldak’ın Salı Pazarı’nı gezerek esnafla, vatandaşlarla bir araya geldi.

Yayınlandığı Kategori Manşet
Çarşamba, 06 Haziran 2018 13:56

Karamanlı ve Çavdır’da Umut Evleri müjdesi

AK Parti Burdur Milletvekili yazılı basın açıklaması yaparak; TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Bayram Özçelik, “Burdur Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ile Karamanlı Belediyesi ve Çavdır Belediyesi arasında yapılan protokoller neticesinde her iki ilçemizde Umut Evleri açılması kararı alınmıştır” dedi.

Yayınlandığı Kategori Manşet
Çarşamba, 06 Haziran 2018 13:56

Çocuk Koruma İl Koordinasyon Kurulu toplandı

Çocuk Koruma İl Koordinasyon Kurulu’nun Vali Yardımcısı Sayın Ali Nazım Balcıoğlu’nun başkanlığında, İl Belediye Başkan Yardımcısı,  Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Temsilcisi, İl Emniyet Müdürlüğü Temsilcisi, İl Jandarma Komutanlığı Temsilcisi, İl Özel İdaresi Temsilcisi, İl Müftülüğü Temsilcisi, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Temsilcisi, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Temsilcisi, İl Millî Eğitim Müdürlüğü Temsilcisi, İl Sağlık Müdürlüğü Temsilcisi, Denetimli Serbestlik Şube Müdürlüğü Temsilcisi, Burdur Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Vakfı Müdürü ve ilk kez katılan İl Öğrenci Meclis Başkanı Hüseyin Can Kartal’ ın katılımıylaYapılan Çocuk Koruma İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı’na ilk kez katılan Burdur İl Öğrenci Meclis Başkanı Hüseyin Can Kartal’ ın İlimizde çocuklarımızın sorunları, çocuklarımızın okulda yaşadıkları problemleri ve çocuk gözüyle bu sorunlara çözüm noktasında kurul kararlarına katkı sağlayacağı düşünülmüş ve kurula verdiği bilgiler kurul kararları açısından son derece olumlu olmuştur.

Yayınlandığı Kategori Manşet
Çarşamba, 06 Haziran 2018 13:56

“Ben gidiyorum” deyip intihar etti

38 Yaşındaki İbrahim Seçilmiş kendisini asarak intihar etti. Daha öncede intihar girişimlerinde bulunduğu öğrenilen İbrahim seçilmiş intihar etmeden once yakınların ve boşandığı eşini arayıp vedalaştı.
 5 Ay once eşinden boşanan İbrahim Seçilmişin bir kızı olduğu, intihar öncesi eşini arayıp eşinden helallik istediği ve ben gidiyorum” dediği öğrenildi. İbrahim Seçilmiş’ın eşiyle konuşmasında  son sözleri ise “kızıma çok iyi bak, ben senin kadar güçlü olamadım” oldu.

Yayınlandığı Kategori Manşet

Cumhuriyet Halk Partisinin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, bugün saat 21.00’de Özgürlük ve Demokrasi (Şeker Meydanı) Meydanı’nda halka seslenecek
İlk gece mitingini Burdur’da yaparak halka seslenecek olan CHP’nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce, miting öncesi Burdur Belediyesi tarafından düzenlenecek İftar prgramına katılacak.

Yayınlandığı Kategori Manşet
Çarşamba, 06 Haziran 2018 13:56

Sultandere Mezarlığı’na Ağaç dikildi

Burdur Belediyesi ekipleri 5 Haziran Dünya Çevre Günü ve 5-11 Haziran Çevre Koruma Haftası etkinlikleri kapsamında Sultandere Mezarlığına 250 fidan dikti. Belediye tarafından Sultandere Mezarlığına toplamda 10.197 ağaç dikilmiş oldu.

Yayınlandığı Kategori Manşet