Manşet - Burdur Gazetesi | Burdur Haberleri, Burdur Haber
Cumartesi, 05 Mayıs 2018 13:49

BURDUR YURDU ONARIM İŞİ

BURDUR YURDU ONARIM İŞİ

Yayınlandığı Kategori Resmi İlanlar
Cumartesi, 05 Mayıs 2018 13:48

Bakan Eroğlu esnaflara bol kazançlar diledi

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu toplu temel atma töreni ve açılış programının ardından esnafları ziyaret etti. 

Yayınlandığı Kategori Manşet
Cumartesi, 05 Mayıs 2018 13:46

AGF Yönetimi Maraş’ta toplandı

Akdeniz Gazeteciler Federasyonu Başkanı Mevlüt Yeni ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, mayıs ayı toplantılarını Kahramanmaraş’ta yaptılar. Toplantı için gittikleri Kahramanmaraş’ta çeşitli ziyaretlerde gerçekleştiren heyet, Vali Vahdettin Özkan ve Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’la birlikte bazı ilçe belediye başkanlarını ziyaret ettiler.

Yayınlandığı Kategori Manşet

Ak Parti milletvekili aday adaylığı temayül yoklaması Ticaret Borsası binası Alyans Düğün Salonu’nda yapıldı. Temayül yoklamasına, yoğun katılım sağlayan üyeler saat 16:00’ya kadar oylarını kullandılar. Ak Parti 27. dönem milletvekilliği aday adaylığı için geçtiğimiz çarşamba günü başvuruların sona ermesinin ardından yoklama önceki gün saat 16:00’a kadar sürdü. Temayül yoklamasına 26 milletvekili aday adayı katıldı. Yeniden aday olan Ak Parti Milletvekili Bayram Özçelik, mevcut vekil olduğu için temayüle girmedi.Temayül yoklaması sonuçları ilde açıklamayacak. Ankara’da mülakat komisyonunun değerlendirmesine bağlı olacak. 21 Mayıs’ta da Ak Parti milletvekilliği aday listeleri YSK’ya verilecek. 27. dönem milletvekilliği aday adaylığı için toplamda 900 üye temayül yoklaması için oy kullandı. Oylarını kullanan üyelere sonrasında yemek verildi.Çay ikramı edildi.

Yayınlandığı Kategori Manşet
Cumartesi, 05 Mayıs 2018 13:44

Selahattin Mandela

Sınıf mücadelesi vererek iktidara yürüyen siyasi hareketlerin köşeli politikaları katı ilkeleri vardır. İktidar için, emeği ile geçinen her kesimin yer alabileceği emek cephesini örme anlayışında da yine aynı ilkeler geçerlidir.

Yayınlandığı Kategori Köşe Yazıları

Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Bayram Özçelik’in, Çevre Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki ile bir araya gelerek Belediye ve Özel İdare yatırımlarını görüşmesine ilişkin açıklama yapıldı;

Yayınlandığı Kategori Manşet

Burdur’da Bosun Babası olarak bilinen Milli Takım Antrenörü Merdane Bağrıyanık, boksörlerini Liseler Arası Türkiye Boks Şampiyonası’na hazırlıyor. 10-14 Mayıs tarihleri arasında  Erzincan’da yapılacak olan liseler arası Türkiye Boks Şampiyonası’na hazırlayan Bağrıyanık, sporcularından Türkiye Şampiyonu çıtaracağından emin.

Yayınlandığı Kategori Manşet