Manşet - Burdur Gazetesi | Burdur Haberleri, Burdur Haber
Perşembe, 03 Mayıs 2018 16:17

4 Mayıs 2018 Cuma Burdur Gazetesi

Yayınlandığı Kategori Arşiv

Yeşilova bölgesinde doğal alanlar mermer çıkarmak için açılıp bırakılmış, Mermer çıkarılıp terk edilmiş mermer ocaklarıyla mermer mezarlığına dönmüş durumda.

Yayınlandığı Kategori Manşet
Perşembe, 03 Mayıs 2018 16:11

Yarışlı Gölü kuruyor

Yeterli kar ve yağmur yağmayınca, göçmen kuşların konaklama ve üreme yeri olan yarışlı gölü kurumaya başladı. Uzaktan bakıldığında, su oldğu sanılan Yarışlı Yarışlı Gölünün büyük bölümü aslında kurudu. Göl tabanında biriken tuzlu yapı, güneş ışınlarını yansıtarak göz yanılgısına yol açmakta. Gölde alanın suyla kaplı olduğu sanılmakta. Yakından bakılıp görüntü alındığında, göldeki kuruma apaçık görülmekte. 

Yayınlandığı Kategori Manşet

Belediye Meclisinin Mayıs ayı toplantısında, Nisan ayında yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Belediye Başkan Yardımcısı Ali Say, daha sonra gündem dışı bir konuşma yaparak, Kültür Merkezi’nin her yıl yatırım programına alındığını, ancak bir türlü tamamlama çalışmalarına başlanılmadığını söyledi.

Yayınlandığı Kategori Manşet
Perşembe, 03 Mayıs 2018 16:10

AK Parti aday adaylarını belirledi

A

K Parti’de Milletvekilliği Aday Adayı başvuru süreci tamamlandı. Başvuru süreci boyunca 27 ismin milletvekili milletvekilli adaylığına aday olduğu açıklandı. Başvurular ile ilgili değerlendirmede bulunan AK Parti İl Başkanı Volkan Mengi “Yaklaşık 9 gündür devam eden Milletvekili aday adaylık başvuru sürecimiz bugün itibariyle sona ermiştir. AK Partimize başvuruların başladığı günden bugüne Milletvekili olarak hizmet etmek isteyen 27 dava arkadaşımızın Aday Adaylık başvurularını aldık. Ülkemiz ve milletimiz için son derece önemli bir seçimin öncesinde partimize duyulan bu güven hepimizi mutlu etmiştir. Ülkemizin içerisinden geçtiği bu tarihi süreçte partimizin milletvekilliğine talip olan tüm aday adaylarımıza partimiz adına teşekkür ederim.” dedi.

Yayınlandığı Kategori Manşet
Perşembe, 03 Mayıs 2018 16:09

Korkuyorlar!

Son dönemde yapılan anketler, 16 yıldan bu yana ilk kez, AKP’nin seçimleri  kaybetme olasılığını açıkca ortaya koyuyor. Yine anketler, ilk kez bu seçimler öncesi, AKP’ye oy vermekten vazgeçen, ama anketlerde bu tavrını açıkca ortaya koymaktan korkup kaçınan kararsız seçmenlerin, ne kadar büyük oranda olduğunu da ortaya koyuyor. İşte Erdoğan’ı düşündüren, seçimler öncesi ortaya çıkan bu kararsızlar oranının yüksekliğidir. 

Yayınlandığı Kategori Köşe Yazıları