Manşet - Burdur Gazetesi | Burdur Haberleri, Burdur Haber

Burdur Şeker Fabrikası’nın özelleştirilerek satılmasını önlemek amacıyla,  Özgürlük ve Demokrasi Meydanı’nda düzenlenen mitingte konuşan CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba,  Burdur Şeker Fabrikası namusumuzdur, onurumuzdur, şeker fabrikaları vatandır sattırmayacağız vatan satılmaz” dedi.

Yayınlandığı Kategori Manşet

07 Mart 2018 - Çarşamba - Burdur Gazetesi

Yayınlandığı Kategori Arşiv
Salı, 06 Mart 2018 17:59

İnşaatta tedbirsizlik can aldı

Emekevler Mahallesi’nde bir inşaata mermer götüren Hüseyin Önder(29) asansör boşluğunu farketmeyince birinci kattan beton zemine düşerek öldü. İnşaattaki çalışma arkadaşları tarafından sağlık ekiplerine haber verilmesi üzerine olay yerine gelen Acil Servis ekipleri, tüm müdahalelerine rağmen Önder’i kurtaramadılar.
Önder’in cenazesi toprağa verilmek üzere Karamanlı İlçesi Manca Köyüne götürüldü.

Yayınlandığı Kategori Manşet

S.S. YEŞİL SİTE ARSA VE KONUT YAPI KOOPERATİF’İNDEN

İLAN

Yayınlandığı Kategori Resmi İlanlar

Burdur’un Şeref Günü, Mustafa Kemal Atatürk’ün ilimize ayak bastığı Çatalpınar Mevkii’nden Cumhuriyet Meydanı’na kadar düzenlenen kortej yürüyüşüyle kutlandı. Yürüyüşe katılanları Cumhuriyet Meydanı’nda halk oyunları ekipleri, gösterilerle karşıladı.

Yayınlandığı Kategori Manşet
Salı, 06 Mart 2018 16:53

AKP’nin herşeyi var ruhu yok!

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Birol Aydın, CNN Türk, Tarafsız Bölge programında, ülkede kuvvetler ayrılığı prensibinin işlemediğini,mecliste görüşülecek yeni seçim yasasının, AKP’yi iktidarda tutmak için hokkabazlık yöntemi olduğunu, bu şartlarda memlekette adaletten ve hukuktan bahsedilemeyeceğini söyleyerek, proğramdaki AKP savunucularını mat etti.

Yayınlandığı Kategori Köşe Yazıları

Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Murat Akbıyık, Çatalpınar’da düzenlediği basın toplantısında, eleştiri amaçlı temsili olarak “6 Mart Tır ve Kamyon Garajı”nın açılışını yaptı.

Yayınlandığı Kategori Manşet

Spor ve Sağlık Eğitimi ile Spor Sektörünün Entegrasyonu Çalıştayı düzenlendi.

Yayınlandığı Kategori Manşet

İl Genel Meclisi Mart ayı toplantısı, Muzaffer Bağcı’nın başkanlığında yapıldı. İl Özel İdaresi Meclis Salonu’nda gerçekleşen toplantıda, Şeker Fabrikalarının satışı gündeme geldi. İl Genel Meclisi toplantısı öncesinde Milletvekili Reşat Petek, yeni kitabını imzalayıp İl Genel Meclis üyelerine hediye etti.

Yayınlandığı Kategori Manşet
Salı, 06 Mart 2018 16:52

Burdurlu Esnaflar Afrin için sokakta

Yeni Burdur Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi üyeleri, Afrin’de devam eden Zeytindalı Harekatına destek vermek için araç konvoyu yapıp şehir merkezinde dolaştıktan sonra, Köprübaşı’ndan Cumhuriyet Meydanı’na kadar yürüdüler.

Yayınlandığı Kategori Manşet