Manşet - Burdur Gazetesi | Burdur Haberleri, Burdur Haber

03 Mart 2018 - Cumartesi - Burdur Gazetesi

Yayınlandığı Kategori Arşiv

Burdur Barosu Başkanı Ramazan Gedik, beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ve avukatlarla Şeker-İş Sendikasının Cumhuriyet Meydanı’nda açtığı standı ziyaret edip, Şeker Fabrikalarının özelleştirmesine karşı imza attı. Şeker Fabrikasının yıllarca Burdur’da birçok sektöre ekonomik ve sosyal olarak büyük katkılar sağladığını vurgulayan Gedik, “Şeker-İş Sendikasının öncülüğünde, Burdurlular’ın desteğiyle bu yanlıştan dönüleceğini düşünüyoruz.” dedi.

Yayınlandığı Kategori Manşet

T.C. TEFENNİ (SULH HUKUK MAH.) SATIŞ MEMURLUĞU

2017/8 SATIŞ

TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI

Yayınlandığı Kategori Resmi İlanlar

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Afrin’deki sürdürdüğü, Zeytin Dalı Harekatı’nda, 8 asker şehit oldu. 13 asker yaralandı. güvenlik güçleriyle teröristler arasında çatışmadan acı haber geldi. TSK’dan açıklamasında 5 askerin şehit olduğu 7 askerin de yaralandığı bildirildi. 

Yayınlandığı Kategori Manşet

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde Defterdar Sedat Ayyıldız, Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Serkan Vurgun ve Aytaş Akın Mermer Yönetim Kurulu başkanı Ercan Akın’ın konuşmacı olarak katılımıyla düzenlenen ‘Vergi Geleceğimizdir’ konulu panel hakkında açıklama yapıldı; 

Yayınlandığı Kategori Manşet

TZOB Genel Başkanı Şemsi Bayraktar düzenlediği basın toplantısında şeker fabrikalarının özelleştirilmesini değerlendirdi.

Yayınlandığı Kategori Manşet
Cuma, 02 Mart 2018 14:20

Eğitim ve bilim

Tarih boyunca eğitim ve araştırmanın birbirlerine zıt temeller üzerinde oturduğunu biliyoruz. Bunlardan birinin başarılı olduğu yerde öteki başarısız olarak nitelendirilmiştir. 

Yayınlandığı Kategori Köşe Yazıları

Saadet Partisi Gençlik Kolları üyeleri Gazi Caddesi’ne astıkları pankartla, Şeker Fabrikalarının satışını protesto ettiler.

Yayınlandığı Kategori Manşet

Yeni Burdur Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi ile Manavlar ve Sebzeciler Odası Başkanı Tuncay Yiğit, Şeker Fabrikalarının satılmasına yönelik düşüncelerini paylaşıp, “Burdur’da bacası tüten tek fabrikamız Şeker Fabrikası. Fabrikamızın satılmasından yana değilim” dedi.

Yayınlandığı Kategori Manşet

İl Sağlık Müdürlüğünden, İl Sağlık Müdürü Reha Sermet Aygören’in ziyaretleri hakkında yapılan açıklama ile bilgi verildi;

Yayınlandığı Kategori Manşet
Page 1 of 2