AK Parti Burdur’dan Meclislere; Barış Pınarı Harekatı Çağrısı

Ak Parti İl Başkanı Volkan Mengi ve İl Genel Meclisi Başkanı Murat Akbıyık ortak açıklama yaparak, Barış Pınarı Harekatı’na ve Mehmetçiğimize destek olmak için her platformda çalışmalar yapmaya devam edeceklerini vurguladılar;

 

Ülkemiz Tarihi günlerinden birinden daha geçmektedir. Şanlı Türk Ordumuz son yıllarda ülkemizin iç güvenliğinde terör unsurlarına karşı başarılı bir şekilde büyük bir mücadele halindedir. Fakat içerdeki terör unsurlarının beslendiği ve ülkemize karşı büyük bir tehlike oluşturulmak istenen Kuzey Suriye terör koridoruna karşı Cumhurbaşkanımızın talimatı ile kahraman Türk Ordusu BARIŞ PINARI HAREKÂTI adında büyük bir operasyona Türk Milletimizin desteği ve dualarıyla başlamıştır. 

Bu önemli harekâta ve Mehmetçiğimize destek olmak için AK Parti Burdur teşkilatları olarak her platformda çalışmalar yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Özellikle Burdurumuzun il genel meclisi ve belediye meclislerinin BARIŞ PINARI HAREKÂTINA desteklerini ifade etmek üzere tek gündem maddeli olağanüstü meclis toplantıları yaparak bildiri de bulunması konusunda AK Parti Grup başkanı olarak AK Parti Burdur il başkanımız, il genel meclisi başkanımız ve AK Partili belediye başkanlarımızın ortak görüşü ile meclislerin olağanüstü toplanmaları için teklif kararı almış bulunmaktayız.

İl genel meclisi Perşembe günü saat 14:00’de olağanüstü toplanacaktır.

Bucak, Gölhisar, Karamanlı, Ağlasun, Altınyayla ve Kemer ilçe belediye meclislerimiz ise Cuma günü olağanüstü toplanacaktır. 

Diğer ilçe belediyelerin ve Burdur Belediye meclisinin de BARIŞ PINARI HAREKÂTINA destek olmak amacıyla olağanüstü toplanmaları için diğer parti il başkanları ile görüşmelerimiz devam etmektedir. 

Hem diğer parti temsilcilerimizi hem de Siz değerli basın mensuplarını olağanüstü toplantılara davet ediyoruz.

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Yorum yapın

No Internet Connection