Huzurevi sakinleri Salda Gezisi ile stres attı

Huzurevi Müdürü Şaban Kırcı, huzurevi sakinlerine Salda Gölü gezisi düzenledi.  Sosyal ve kültürel etkinlikler çerçevesinde Huzurevi sakinleri Salda Gölü’ne götürüldü.

Burdur Belediyesi Huzurevi  Müdürlüğü’nce yapılan geziye Huzurevi Müdürü Şaban Kırcı ve huzurevi sakinleri katıldı. CHP Merkez İlçe Başkanı Sıdıka Oğuzkan ve Yeşilova Belediye Başkanı Mümtaz Şenel’de geziye katılan huzurevi sakinlerine eşlik ettiler. 

Huzurevi Müdürü Şaban Kırcı’nın organizesinde düzenlenen geziyle, yaşlılar keyifli bir gün geçirdi. Değişik bir ortama gelip günün stresini atan Huzurevi sakinleri organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür etti.

Huzurevi Müdürü Şaban Kırcı’da konuyla ilgili yaptığı açıklamada;

“Sosyal ve kültürel etkinliklerimiz kapsamında huzurevi sakinlerimize Salda Gölü gezisi düzenledik. Farklı bir etkinlik yapalım istedik. Huzurevi sakinlerimiz Salda Gölü’ne düzenlediğimiz geziyle güzel bir gün geçirdiler. 1 gün boyunca eğlendiler. Salda Gölü’nü gezdiler. İlerleyen günlerde de bu tür etkinliklerimizi devam ettirmeyi planlıyoruz. ” dedi.

CHP Merkez İlçe Başkanı Sıdıka Oğuzkan’da huzurevi sakinlerine Salda Gölü gezisi sırasında eşlik ettiklerini belirterek;

“Huzurevi Müdürü Şaban Kırcı, huzurevi sakinlerine Salda Gölü’nü gezdirdi. Bizde bu geziye eşlik ettik. Salda Gölü’ne gittiğimizde bizi Yeşilova Belediye Başkanı Mümtaz Şenel karşıladı. Ak saçlı büyüklerimiz Huzurevi personelimiz ile birlikte çok mutlu, huzurlu bir o kadar da anlamlı, duygusal saatleri dolu dolu geçirdik. Huzurevi Müdürü Şaban Kırcı’ya ve Yeşilova Belediye Başkanı Mümtaz Şenel’e örgütüm adına teşekkür ederim. Burdur bir başka güzelsin, doğduğumuz doyduğumuz şehir.” dedi. 

Hatice Dursun

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Yorum yapın

No Internet Connection