AK Parti sahayı boş bırakmıyor

AK Parti teşkilatının, Cümbüşlü Caddesinde bulunan esnafları ziyaret ederek, hayırlı işler dileğinde bulunmasına dair açıklama yapıldı;

AK Parti İl Başkanı Volkan Mengi, Merkez İlçe Başkanı Murat Akbıyık, Gençlik Kolları Başkanı Hasan Yağcı ve teşkilat üyeleri ile birlikte Cümbüşlü caddesinde bulunan esnafları ziyaret etti. Esnafların dükkanlarını tek tek gezen AK Parti Teşkilatı, esnafların hatırını sorarak, hayırlı işler temennisinde bulundu.

Cümbüşlü caddesi esnafını ziyaret eden Başkan Mengi, “İl ve ilçelerimizde seçim olmadan da esnaf ve vatandaş ziyaretlerimizi gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Biz sadece seçim çalışmalarında sahalara inen partilerden değiliz.  Esnafımızın ve vatandaşlarımızın taleplerini birinci ağızdan dinliyoruz. Esnafımızın ve vatandaşlarımızın görüş ve önerileri bizler için büyük önem arz ediyor. Elimizden geldiği kadar vatandaşımızı kucaklayıp onların taleplerini dinlemeye çalışıyoruz. Burdur’a hizmet noktasında her türlü fikre açığız. Ziyaretlerimiz periyodik olarak devam edecek” açıklamasında bulundu.

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Yorum yapın