Bu bayram da “Bayram” okuyun

Burdur Gazeteciler Cemiyetinin önemli bir çalışmaya imza atarak, dini bayramlarda çıkardığı “Bayram” gazetesi, Ramazan’daki sayısında ilimizin turizm değerlerini ön plana çıkardı. Bayram gazetesi, Ramazan Bayramının ilk günü gazete bayilerinde yerini alacak.

Burdur Gazeteciler Cemiyetinin Ramazan Bayramına özel çıkardığı “Bayram” gazetesi, okuyucularıyla buluşmaya hazırlanıyor. İlk kez geçtiğimiz Ramazan Bayramında çıkan Bayram gazeteleri, Burdur’un tarım ve hayvancılıkla birlikte, ekonomik gelişimine dair önerilerle çıkmıştı. Kurban Bayramı’nda ise dikkatleri kuruyan Burdur Gölü’ne çekmek adına önemli bir çalışma yapan cemiyet yönetimi, bu sayısında ise turizmi ön plana çıkardı.
Burdur Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Kürşat Tuncel, “Türkiye’de önemli bir kültür haline gelen Bayram Gazetesini, Burdur’da da hayata geçiririp sürdürmenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Geçtiğimiz yıl Ramazan ve Kurban Bayramlarında çıkardığımız Bayram gazetesini, bu yıl da okuyucularımızla, hemşehrilerimizle buluşturuyoruz. Bize bu konuda en büyük desteği sağlayan değerli meslektaşlarımız ve cemiyet üyelerimize teşekkürü bir borç bilirim. Başta basın camiamız olmak üzere tüm hemşehrilerimizin bayramını kutluyorum. Bu bayramı, Bayram gazetesini okuyarak geçirmelerini diliyorum.” dedi.

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Yorum yapın