Saadet Partisi Mv.Adayı Tunç Özçelik seçilebilmek için Hikmet’in paçasına yapıştı - 5.0 out of 5 based on 2 votes

Saadet Partisi Mv.Adayı Tunç Özçelik seçilebilmek için Hikmet’in paçasına yapıştı

Saadet Partisi 1.Sıra Mv.Adayı Fatih Tunç Burdur siyasetinde yaşananlarla ilgili yazılı bir basın açıklaması yaparak AKP’nin Burdur’daki hızlı düşüşünü gören yöneticiler ve Milletvekili Özçelik’in gözünü her geçen gün yükselen Saadet Partisinin oylarına ve Cumhur İttifakından MHP’nin oylarına diktiğini,  Bu denli hırçınlaşmalarının sebebinin, AKP’nin Burdur’da MHP sayesinde bir milletvekili çıkarma ihtimal olması olduğunu ifade ederek, Halkımız şunu iyi bilmelidir Saadete verilen her oy, bir Milletvekili demektir.” dedi.

“24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan seçimler için saha çalışmalarımız hızla sürüyor. Saadet Partisi olarak Ağlasun, Altınyayla, Bucak, Çavdır, Çeltikçi, Gölhisar, Karamanlı, Kemer, Tefenni, Yeşilova ilçelerimizde siyasi çalışmalarımızı 2 tur olmak üzere tamamladık.

Elimizden geldiğince, siyasi ahlak ve etik kurallarına uymaya çalıştık. Fakat son birkaç gündür özellikle kamuoyunda oluşturulmaya çalışılan algı ve seçmenlerimizden gelen tepkiler üzerine bu açıklamayı yapmak zorunda kaldık.

AK Parti teşkilatları neredeyse her gittiği alanda Saadet Partisinin CHP ile ittifak yapmasından dem vurarak Saadete vereceğiniz her oy CHP’ye gider, zaten kendi tabanları bile Saadete oy vermeyecek onun için gelin siz oyunuzu AK Partiye verin gibi söylemler içine girmiş olmaları acizliğin ve dibe vurmuşluğun göstergesidir.

Milli Görüş seçmeni de dahil olmak üzere milletimiz; kandırmayan, kandırılmayan, halkına yalan söylemeyen, dünyevi menfaatler uğruna iftira ve fitneye yönelmeyen, kutuplaşma değil kucaklaşma anlayışında olan Saadet Partimize oy verecektir.

AKP’nin korkusu ise türlü oyunlarla 5.dönem Milletvekili Adayı olarak gösterilen Bayram Özçelik’e sahada, tabanda olan tepkiler ve AKP’den Aday Adayı olan 27 arkadaşımızın sahadaki tepkileridir. Burdur için yaptırdıkları anketlerde ortaya çıkan sonuç AKP yöneticilerini dumura uğratmıştır. AKP’nin Burdur’daki hızlı düşüşünü gören yöneticiler ve Milletvekili Özçelik gözünü her geçen gün yükselen Saadet Partisinin oylarına ve Cumhur İttifakından MHP’nin oylarına dikmiştir. Bu denli hırçınlaşmalarının sebebi AKP’nin Burdur’da MHP sayesinde bir milletvekili çıkarma ihtimallerinin oluşudur. Bilerek ve istenerek MHP Burdur’da 10 Bin oya ulaştırılmaya çalışılıyor.

Saadet Partisi 1.sıra Milletvekili olarak şunu gönül rahatlığı ile ifade etmek isterim. AKP’nin bu kirli söylemlerinin tek bir nedeni vardır. Bu güne kadar darbe ürünü olan seçim barajını kaldırmayan AKP; şimdi Saadet partisinin baraj sorununu ortadan kaldırmak için Millet İttifakı içinde yer alması ve AKP üzerinde emanet bulunan Saadet partisi oylarının evine yani Saadete gelecek olmasıdır. Halkımız şunu iyi bilmelidir Saadete verilen her oy, bir Milletvekili demektir.”

 

 

 

Ögeyi Oylayın
(2 oy)

Yorum yapın