Vali Şıldak Özel İdare yatırımlarını inceledi

Vali Hasan Şıldak’ın, 2. Organize Sanayi Bölgesi ve İl Özel İdaresi yatırımlarını yerinde incelediği açıklandı;

İncelemelerine Burdur 2. Organize Sanayi Bölgesi ile başlayan Vali Şıldak , programının devamında İl Özel İdaresi Hizmet Binası inşaatı ve İl Özel İdaresi’nin 2018 yılı yatırım programı kapsamında devam eden ve tamamlanan alt yapı çalışmalarını yerinde görme fırsatı buldu.

İlk olarak 2. Organize Sanayi Bölgesini gezerek, bölgenin genel durumu, faaliyete başlayan firmalar ve planlanan yatırımlarla ilgili bilgiler alan Vali Hasan Şıldak’a incelemeleri sırasında 2. OSB Müdürü Bülent Arslanboğa eşlik etti.

Vali Hasan Şıldak programının devamında İl Özel İdaresi Yeni Hizmet Binası, Yol ve Ulaşım Hizmetleri Kampüsü, İl Özel İdare Sosyal Tesisleri ve Hacılar Şantiyesini gezerek incelemelerde bulundu.

Genel Sekreter Servet olpak ve ilgili birim müdürlerinin eşlik ettiği Vali Hasan Şıldak  programına 2018 yılı İl Özel İdaresi alt yapı yatırımlarını sahada inceleyerek devam etti. Yatırım programı kapsamında köy grup yollarında devam eden sıcak asfalt çalışmaları, Mürseller Köyü içme suyu şebeke çalışması, Tefenni Merkez ve Yuvalak Köyü’nde hizmete alınan kapalı sistem sulama tesisi ve Kozluca – Erikli Köyü arasında devam eden yol çalışmalarını yerinde gören Vali Hasan Şıldak, İl Özel İdaresi tesisleri ve yatırımlarla ilgili kapsamlı bilgi aldı.

 

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Yorum yapın