Şerif Yılmaz’a RADEV’den Yılın Pozitif Valisi ödülü

Radyo Evi Derneğinin düzenlediği “Türkiye’de Negatifi Pozitife Çevirenler Artı Ödülleri” sahiplerini buluyor. Köylüsüyle kentlisiyle, yaşlısıyla genciyle geldiği günden bu yana sıcak ilişki içinde olan Vali Şerif Yılmaz “Yılın Pozitif Valisi” ödülünü alacak.

 2006’dan bu yana faaliyetlerini sürdüren ve 9 yıldır düzenlediği “Negatifi Pozitife Çevirenler Artı Ödülleri”yle adından sıkça söz ettiren Radyo Evi Derneği(RADEV) yılın pozitiflerine ödüllerini, Ankara’daki Milli Kütüphane Konferans Salonu’nda düzenlenecek programda verecek. Programda yılın pozitif radyocu, müsteşarı, bürokratı, valisi, kaymakamı, belediye başkanı, eğitimcisi, rektörü, bilim adamı da ödülleri dağıtılacak. Kültür ve Turizm Bakanlığı, BYEGM, TRT, Ziraat Bankası gibi kurumların sponsorluk yaptığı program 14 Mart 2018 Çarşamba Ankara’daki Milli Kütüphane Konferans Salonu’nda 19.00’da başlayacak kokteyl ve ardından yapılacak ödül töreniyle sürecek. Daha önce birçok yerde olduğu gibi 2016’nın Haziran ayından beri görev yaptığı Burdur’da da halkla iç içe, köylüsüyle kentlisiyle, yaşlısıyla genciyle sürekli beraber olup, bunu yaşamına ve yönetim anlayışına entegre eden Vali Şerif Yılmaz, RADEV’in düzenlediği 9. Artı Ödülleri’nde “Yılın Pozitif Valisi” ödülünü alacak. 

Radyo Evi Derneğinin Başkanı Yusuf Erbaş, ödül töreni için hazırlanan özel davetiyede yayınladığı mesajında, “Türkiye Radyoculuğunun dünya klasmanındaki yerini günden güne önemseten RADEV’in çok özel bir projesidir; Negatifi Pozitife Çevirenler RADEV Artı Ödülleri...

Türkiye’de güzel şeyler de oluyor felsefesini yaymak için RADEV tarafından başlatılan bir gönülden teşekkür projesidir bu tören!

Bu yıl istikrarla 9. yılında, ülkemizde artı değer katan isim ve kurumları onurlandırmaya devam ediyoruz. Bıkmadan, yılmadan, pozitif hareketle yapılanları bulmaya, onlara moral vermeye, toplumdaki artıların çoğaldığına tarihle beraber şahitlik etmeye devam ediyor RADEV ailesi.

Türkiye’nin en büyük ailesine sahip Radyosever ailesinin bu özel gecesinde, konserler ve sürprizlerle, hem tatlı bir nostalji yaşayacaksınız, hem de ülkemiz için çalışanları alkışlayacaksınız.

‘Ben de radyoyu seviyorum diyebilen yüreklerin muhteşem gecesinde buluşmak ümidiyle...” diyerek, düzenledikleri programın önemine vurgu yaptı.

Vali Şerif Yılmaz’ın “Yılın Pozitif Valisi” ödülünü alacağı programda, yılın pozitif radyocu, müsteşarı, bürokratı, kaymakamı, belediye başkanı, eğitimcisi, rektörü, bilim adamı olarak belirlenen isimler de ödüllerini alacak.

Bahtiyar Turan

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Yorum yapın