Yeni Burdur EKK Kurucu Başkan Yiğit’le yola devam ediyor

Yeni Burdur Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifinin genel kurulu, Göller Bölgesi Birliği binası toplantı salonunda yapıldı. Kooperatifin kurucu başkanı Tuncay Yiğit, üyelerinin desteğiyle görevine devam etme kararı aldı.

Burdur Yeni Burdur Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifin genel kurulu, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Göller Bölgesi Birliği binası toplantı salonunda gerçekleşti.

Genel kurula, Göller Bölgesi Başkanı Ahmet Tural, Karamanlı Esnaf Odası Başkanı Metin Sipahi,Bakanlık temsilcileri ve kooperatif üyeleri katıldı.

Burdur Yeni Burdur Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifinin kurucu başkanı Tuncay Yiğit’in tek liste olarak girdiği seçimle güven tazeledi. Yiğit, hiçbir beklentisi olmadan görev aldığı kooperatifte üyelere hizmet etmenin onurunu yaşadığını, bundan sonraki süreçte yeni ve kalıcı hizmetlerle yola devam edeceğini iletti. Hedeflerinin kooperatife ait yeni bir bina kazandırmak olduğunu belirten Yiğit, 4. Gruba yükselerek kredi limitini de 150 Bin TL’ye çıkardıklarını aktardı.

Bahtiyar Turan

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Yorum yapın