Karamanlı Devrim İlkokulu’ndan “Seninle Okumaya Başladım” projesi

Karamanlı Devrim İlkokulu’na birinci sınıf öğretmeni Cennet Aksu’nun yürüttüğü “Seninle Okumaya Başladım” projesi kapsamında, Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu birinci sınıf öğrencilerine kitap okuyarak projeye destek verdi.

2017-2018 Eğitim-Öğretim yılının başlamasından 3 ay sonra başlatılan ve okuma yazma öğrenen birinci sınıf öğrencilerine kitap okuyarak, öğrencilerin kitap okumalarını teşvik etmek amacıyla “Seninle Okumaya Başladım” projesine başlandı. Proje kapsamında 15´er günlük periyotlar halinde Devrim İlkokulu’na gelen daire amirleri öğrencilere katip okuyorlar. Bu kapsamda Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Salimoğlu Devrim İlkokulu’nu ziyaret ederek projeye destek verdi.

Öğrencilerle tek tek tanışan Başkan Selimoğlu, “Korkusuz Küçük Balık” adlı kitabı okudu. Daha sonra okuduğu kitap ile ilgili sorular sordu. Öğrencilerin ilgiyle dinlediği Selimoğlu, her öğrenciye kitap seti hediye etti.

Okul Yönetimi ve Öğretmen Aksu, “Seninle Okumaya Başladım”  projesini destekleyen Başkan Fatih Selimoğlu´na teşekkür etti.

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

1 yorum

  • Murat
    Murat Cumartesi, 24 Şubat 2018 00:13 Yorum Bağlantısı

    Devrim İlkokulu mükemmel çalışıyor. Bu sene projelerle dolu bir yıl geçiriyoruz. Okul yönetimini ve öğretmenleri tebrik ederim.

Yorum yapın