Vali Şerif Yılmaz, tayini çıkan Garnizon Komutanı Tank Albay Cem Tuce ve Cumhuriyet Başsavcısı Sadi Doğan'ın onuruna veda yemeği düzenledi.
15 temmuz süreci sonrası zırhlı birliklerin ilimize taşınma sürecinde Burdur'a atanan Garnizon Komutanı Tank Albay Cem Tuce Ankara Eğitim ve Doktrin Komutanlığına, 2015 yılından itibaren ilimizde görev yapan Cumhuriyet Başsavcısı Sadi doğan'da Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcısı olarak atanmıştı.

Vali Yılmaz tarafından düzenlenen veda yemeğine Milletvekili Bayram Özçelik, Vali Yardımcıları Bahir Altunkaya, Ali Nazım Balcıoğlu, Mehmet Yıldız, İl Emniyet Müdürü Saim Akpınar, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Tayfun Dündar, 58. Piyade Eğitim Alay Komutanı P. Alb. Hakan Tutucu ve Tırtıllı Sürücü Eğitim Alay Komutanlığına yeni atanan Tank Alb. Aytaç Tokçalar'ın katıldığı açıklandı.
Vali Yılmaz yemeğin ardından yaptığı konuşmada, tayini çıkan Garnizon Komutanı Tank Albay Cem Tuce ve Cumhuriyet Başsavcısı Sadi Doğan'la birlikte çalışmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, yeni görevlerinin hayırlı olmasını diledi.
Yeni görev yerlerinde aileleri ile birlikte huzurlu, mutlu bir şekilde başarılı çalışmalarının devamını dileyen Vali Yılmaz, önemli olan hepimiz içinde bu böyle çalıştığımız yerlerde hoş bir seda bırakabilmek, bunu ayrıldıktan sonra duymak görmek bizleri daha da çok mutlu ediyor. İnanıyorum ki hem Garnizon Komutanımız, hem de Başsavcımız Burdur'da hoş bir seda bıraktılar. Biz mesai arkadaşları olarak uyum içerisinde çalıştık, ben kendilerine teşekkür ediyorum.
Özellikle 15 Temmuz gibi bir süreçte, bir yılı bu zor yılı beraber atlattık. Özellikle Cumhuriyet Başsavcımıza bu yoğun süreçte gösterdiği fedakar çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum yine aynı şekilde Garnizon Komutanımıza da zırhlı birliklerin taşınma sürecinde ve devam eden çalışmalarla ilgili emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum dedi.
Vali Yılmaz konuşmasının ardından, Garnizon Komutanı ve Cumhuriyet Başsavcısına Burdur'a yapmış oldukları hizmetleri anısına kendilerine anmalık takdiminde bulundu.
Sohbet ortamında devam eden yemek sonrası Vali Yılmaz, yeni göreve başlayan Tırtıllı Sürücü Eğitim Alay Komutanı Tank Alb. Aytaç Tokçalar yeni görevinin hayırlı olmasını diledi.

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Yorum yapın