Burdur'daki Tenis camiası, Serenler Otel'de düzenlenen iftar programıyla bir araya geldi.
Tenis Antrenörü Hasan Korkmaz'ın organize ettiği iftar programına, Burdur'da tenise gönül vermiş çok sayıda Tenisçi aileleriyle birlikte katılırken, Burdur'da Tenis sporuna 2 toprak kort ve 1 sert kort yaptırarak, büyük katkı sunan önceki dönem Valisi Hasan Kürklü de eşi Nesibe Kürklü ile birlikte iştirak ettiler.

Belediye Başkanı Ecz. Ali Orkun Ercengiz, Başkan Yardımcısı Ali Say ve Atam Gülcü de Serenler Otel'deki yemeğe katılarak, tenisçilerle sohbet ettiler.
İftar programında tenisten çokça konuşuldu, espriler yapıldı. Düzenlenen iftar programında, Başkan Ercengiz'in, tenisle ilgili yapılabilecek projelerin yanında olacağını tekrar etmesi, tenisçileri bir kat daha sevindirdi.
Ülkede büyük bir hızla yayılan ve her geçen zaman tenise ilginin arttığını belirten Tenis Antrenörü Hasan Korkmaz, yapılacak yeni tesisler ve kurulacak kulüplerin desteklenmesiyle, Burdur'un bir tenis şehri olabileceğini vurguladı.
Programda konuşan önceki dönem Valisi Hasan Kürklü, bu güzel tenis topluluğunu bırakıp, gidecekleri için çok üzüleceklerini belirterek, tenis camiasının birlik ve beraberliğinin devam etmesini temenni etti.
Tenisçilerin iftar programı, keyifle yapılan sohbetlerin ardından sona erdi.
Kemal Taraşlı

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Yorum yapın