Ali Altay’dan unutulmaz konser

Burdur Belediyesi Ramazan Erkinlikleri kapsamında sahne alan pop müzik sanatçısı Ali Altay Burdurlular’a unutulmaz bir gece yaşattı.

Burdur Belediyesi Ramazan Etkinlikleri kapsamında pop müzik sanatçısı Ali Altay şenlik alanında sahne aldı. Çok sayıda Burdurlunun katıldığı konserde Sanatçı Ali Altay, Cem Karaca, Barış Manço, Neşet Ertaş ve Edip Akbayram’ın unutulmaz parçalarından oluşan bir repertuar seslendirdi.
Konser sırasında kendisinin de artık bir Burdurlu olduğunu ifade eden Altay, Burdur Belediyesi’ne unutulmaz ramazan geleneklerini tekrar kendilerine yaşattığı için ve Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’e teşekkür etti, başka bir etkinlikte daha Burdurlularla bir araya gelmek istediğini söyledi.
Sanatçı Ali Altay’a verdiği konserden dolayı teşekkür eden Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Erengiz, etkinliğin anısına sanatçıya plaket ve çiçek verdi.
Konserde konuşan Başkan Ercengiz, “Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşçesine’ diyor Nazım Hikmet. En çok buna ihtiyacımız var. Hepimiz özgür olmalıyız, hepimiz kardeş olmalıyız. Ayrılıklarımız olabilir, fikirlerimiz farklı olabilir ama düşünce hakkında, yaşama hakkına, özgür söz söyleme hakkında saygı duymak zorundayız. Ali Altay bu akşam gönüllerimize hitap etti, muhteşem konseri için teşekkür ediyorum” dedi.
Konser, Sanatçı Ali Altay ve Burdurluların hep bir ağızdan söylediği İzmir Marşı ile son buldu.

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Yorum yapın