Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz yaptığı yazılı açıklamayla yapılan sıcak asfalt çalışmalarına dair bilgi vererek;

"Yol Çalışmalarına hız verdiğimiz şu günlerde beton yol, soğuk asfalt ve sıcak asfalttan sonra geçen hafta içerisinde kurulumunu yaptığımız kendi Emülsiyon Asfalt Kaplama Üretim Tesisimizi faaliyete geçirdik. Geçen ay içerisinde Belediyemiz Araç Filosuna dahil ettiğimiz Emülsiyon Asfalt Yol Kaplama Aracımızı da ilk kez bugün saha çalışmasında uygulama yaparken görmüş olduk.
Altyapı sorunumuzun çözüme ulaşmasından sonra İlçemizin en büyük sıkıntısı olan bozulan yollarımız bugün faaliyete geçirdiğimiz Asfalt tesisi ve aracımızla hem Emülsiyon Asfalt Kaplama yöntemi, hem parke döşeme hemde beton yol uygulamaları ile en kısa zamanda 3 koldan İlçemizin şanına yakışır bir hale gelecek. Yıl içerisinde Belediye imkanlarımızı maksimum şekilde değerlendirerek inşallah Cennet Tefennimizi Burdur'un ilçeleri arasında yaşam standartları en iyi hale gelmiş örnek bir İlçe haline getireceğiz.
Bu duygu ve düşüncelerle bugün faaliyete soktuğumuz Emülsiyon Asfalt Kaplama Üretim Tesisimizin İlçemize hayırlı olmasını Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyor, tüm hemşerilerimi saygıyla selamlıyorum." Dedi.

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Yorum yapın