Vali Şerif Yılmaz, Yaşlılar Haftası kapsamında düzenlenen programda Yaşlılarla kahvaltıda bir araya geldi.

Huzurevinde kalan ve İl Merkezinin değişik Mahallelerinden gelen yaşlı vatandaşların katılımıyla düzenlenen programda yaşlılarla bir araya gelen Vali Yılmaz, katılımlarından dolayı herkese teşekkür etti.
Konuya ilişkin açıklamada; Sohbet ortamında geçen programda, Yaşlı Vatandaşlarla bol bol sohbet eden Vali Yılmaz'ın, Yaşlıların haftalarını kutlayarak bu anlamlı haftada kendileri ile bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti ifade ettiği, Her zaman kapılarının kendilerine açık olduğunu belirterek, bir istek ve sıkıntıları olduğunda ellerinden geleni yapacaklarını ifade ettiği bilgisi verildi;
Programın devamında Huzurevi Sakinlerinden Ahmet İnce'nin, TRT'de yayınlanan "Ömür Dediğin Adlı" program için çekilen videosu seyredildi. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Vekili Nurdan Kamal tarafından projesi tamamlanmak üzere olan ve yakın zaman içerisinde inşaat ihalesine çıkılacak Yeni Huzurevi Projesi hakkında bilgi verildi. Tek katlı bahçeli evlerden oluşacak sokak tipi yeni Huzurevinin 100 kişiye hizmet vereceğini ifade eden Kamal projenin slaytınıda hazurunla paylaştı.
Düzenlenen programa Vali Yılmaz'ın yanı sıra Vali Yardımcısı Ali Nazım Balcıoğlu, İl Emniyet Müdürü Saim Akpınar, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Tayfun Dündar, İl Müftüsü Hıdır Bayrak katıldı.
Günün anısına hatıra fotoğrafı çekimiyle sona eren programda, düzenlenen program için teşekkür eden Yaşlılarda memnuniyetlerini ifade ettiler.
(Nevin M. Taraşlı)

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Yorum yapın