Bisikletçiler Sagalassos yolunda

Burdur Bisiklet Topluluğu üyeleri, Turizm Haftası'nda farklı bir etkinliğe daha imza atarak, "Burdur'dan Kremna'ya ve Sagalassos'a yolculuk" sloganıyla tura başladılar. Sportif faaliyetlerinin yanısıra, Burdur'un doğasına ve kültürüne de sahip çıkarak önemli projelere imza atan Burdur Bisiklet Topluluğu üyeleri, 39. Turizm Haftası etkinliklerinde Kremna ve Sagalassos Antik Kentleri'ne bisikletle yolculuğa başladılar.

Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen törenle Kremna'ya yolculuğa başlayan Burdur Bisiklet Topluluğu üyeleri, bugün sabah saatlerinde Sagalassos'a geçecekler. Sagalassos'ta düzenlenecek etkinliğin ardından yeniden yola çıkacak bisikletçiler, Pazar Günü tekrar Burdur'a dönecekler.
Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen başlangıç töreninde konuşan Vali Yardımcısı Bahir Altunkaya, geciye katılacak Burdur Bisiklet Topluluğu üyelerine teşekkür edip, etkinliğin Burdur'un tanıtımına katkı sağlayacağını düşündüğünü dile getirdi. Vali Yardımcısı Altankaya, etkinliğe ekonomik olarak destek veren Burdur Ticaret Borsası Başkanı Yılmaz Başar'a teşekkür etti.
Haber: Bahtiyar Turan

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Yorum yapın

No Internet Connection