Manşet - Burdur Gazetesi | Burdur Haberleri, Burdur Haber

Manşet

Görev Şehidi polis memuru 52 yaşındaki Recai Kara memleketi Tefenni, Hasanpaşa Köyü’nde toprağa verildi.
Ögeyi Oylayın
(0 oy)
Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Bayram Özçelik, Burdur Merkez, Ulu Camii ve Çevresi Kentsel Tasarım ve Tarihi Kent Merkezi Sağlıklaştırılması çalışmaları ile ilgili yapılan çalışmalarla hakkında açıklamada bulunarak kamuoyunu bilgilendirdi;
Ögeyi Oylayın
(0 oy)
Burdur doğa sporları kulübü 18 Şubat pazar günü Çamlık-Kremnna-Taşyayla parkurunda yürüdü
Ögeyi Oylayın
(0 oy)
Burdur başın sağolsun! Şeker Fabrikamızın ruhuna el fatiha... - 3.0 out of 5 based on 2 votes
Daha önce Türkiye genelinde bir çok Şeker Fabrikası gibi, Burdur Şeker Fabrikamızın özelleştirilerek satılması girişimleri toplumsal tepkilerle geriletildi. Son girişimle, ülkedeki 14 şeker fabrikası ile birlikte, Burdur Şeker Fabrikası’nında yeniden özelleştirme kapsamına alındığı duyuruldu.
Ögeyi Oylayın
(2 oy)
Milletvekili Dr. Mehmet Göker Sağlık Bakanı Ahmet Demircan’ın cevaplaması istemiyle atanamayan Tıbbi sekreterler hakkında yazılı soru önergesi verdi; Ülkemizde atanamayanlar sorununun adeta kanayan bir yara gibi gündemi meşgul etmeye devam ettiğinin altını çizen Milletvekili Göker, “Atanamayanlar arasında bulunan Lise Tıbbi Sekreterlik bölümü mezunları ile ön lisans Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik…
Ögeyi Oylayın
(0 oy)
Bozkurt Mahallesi’ndeki Depremevleri konutlarının yenilenmesi için TOKİ’yle sürdürülen görüşmelerin beklenenden hızlı devam ediyor. 320 Hak sahibinden 286’sıyla görüşme yapıldı; 247’siyle anlaşmaya varıldı. Bölgede gençler bu durumu konu alarak bir evin duvarına “TOKİ yavaş ciğerimi söktün” yazdılar.
Ögeyi Oylayın
(0 oy)
Köprübaşı’nda yapılan trafik düzenlemesinin ardından, elinde zeytindalı ve güvencin tutan kadınlar ve çocukların bulunduğu bir heykel yaptırılmıştı.
Ögeyi Oylayın
(0 oy)
Geçmişten günümüze kadar uzanan yörük kültürü devam ediyor.
Ögeyi Oylayın
(0 oy)
Yukarı Pazar ve TOKİ görüşmeleriyle ilgili gelişmeleri paylaşan Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Susamlık Tesislerinin kapatılmasından duyulan rahatsızlığın farkında olduklarını söyleyip, bu yaz hizmete açacaklarını iletti.
Ögeyi Oylayın
(0 oy)
AK Parti İl Başkanı Volkan Mengi ve Merkez İlçe Başkanı Murat Akbıyık, il ve Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile her hafta cumartesi günü Atatürk Mahallesinde kurulan Burkent pazarını dolaştı.
Ögeyi Oylayın
(0 oy)