Manşet - Burdur Gazetesi | Burdur Haberleri, Burdur Haber

Manşet

Komünistin Eli!

20 Mar 2017
Milli Eğitim Müfettişliği yaparken, 1973 seçimlerinde, imkansızlıklara, baskılara, karalamalara kafa tutarak, o dönemdeki Cumhuriyet Senatosu'nda Burdur'u temsil etmeyi başaran Senator Ekrem Kabay, hala gönüllerimizin, Burdur'un Senatörüdür. Ekrem Kabay, ülkenin bağımsızlığına ve demokrasi mücadelesine bir ömür verdi. Yıllardır Burdur'un, Burdurlular'ın sorunlarının çözülmesine önderlik, rehberlik etmekte, siyasi tecrübesini yeni nesillere her vesile…
Öğeyi Oyla
(0 oy)
Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğince, "Sezaryen, Anne, Bebek Eylem Planı" Kapsamında İlde, Primer Sezaryen Oranının %13'e Düşürülmesiyle, Normal Yolla Doğum Yaptırma Oranı Yüksek Olan Hekimlerimize, Vali Sayın Şerif Yılmaz tarafından başarı belgesi verildiği açıklaması yapıldı;
Öğeyi Oyla
(0 oy)
Vali Şerif Yılmaz, Yaşlılar Haftası kapsamında düzenlenen programda Yaşlılarla kahvaltıda bir araya geldi.
Öğeyi Oyla
(0 oy)
AK Parti Burdur Milletvekili Reşat Petek, Türkiye'de 16 Nisan'da yapılacak halk oylamasına ilişkin kampanya çerçevesinde, Avusturya'nın başkenti Viyana'da seçmenlerle "cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi" konulu etkinlikte bir araya geldi. Başbakan Binali Yıldırım, etkinliğe telefon bağlantısıyla katıldı.
Öğeyi Oyla
(0 oy)
Beşiktaş'ın Burdur'daki taraftar grubu "Burdur Kartalları" Geçtiğimiz Pazar günü Antalya'da oynanan maçta takımlarını yalnız bırakmadı.
Öğeyi Oyla
(0 oy)
1. Dünya Savaşı sırasında boğazları kontrol altına alıp Anadolu’yu işgal etmeye çalışan İtilaf Devletlerine karşı denizde ve karada verilen üstün mücadelenin ardından kazanılan zaferin 102. Yıldönümü, bağımsızlık inancı ve kararlılığıyla kutlandı. Etkinliklerde 18 Mart Çanakkele Şehitleri de saygıyla anıldı.
Öğeyi Oyla
(0 oy)
15 Temmuz Darbe Araştırma Komisyonu Başkanı, Anayasa Komisyonu Başkanvekili, AK Parti Burdur Milletvekili Reşat Petek’in Avusturya-Viyana ve Macaristan-Budapeşte’de teşkilat mensupları ve gurbetçi vatandaşlara Yeni Anayasa ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini anlatacağı açıklandı;
Öğeyi Oyla
(0 oy)
Ali Boyacıoğlu’nu kaybettik - 5.0 out of 5 based on 2 votes
Ali Boyacıoğlu’nu kaybettik
Öğeyi Oyla
(2 oy)
Bucak İlçesinde katıldığı programların ardından Vali Yılmaz, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen programda Bucaklı İş Adamları ile bir araya geldi.
Öğeyi Oyla
(0 oy)
Burdur ve Isparta Kent Konseyleri’nden Gelendost Elması’na büyük destek - 5.0 out of 5 based on 1 vote
Burdur ve Isparta Kent Konseyleri, Isparta Gelendost Belediyesi’nin sponsorluğunda başlattıkları “Sağlıklı Beslenmek İçin Günde Bir Tane Elma Yiyoruz” projesiyle Sakarya ilkokulu’nda öğrencilere elma dağıttılar.
Öğeyi Oyla
(1 Oyla)