Kültür Sanat - Burdur Gazetesi | Burdur Haberleri, Burdur Haber

Siyaset toplumsal yaşama yön verir. Kimi zaman da, uygulanan siyasetin yarattığı koşullar siyasete yön verebilir.
Dünyadaki, bölgedeki, ülkemizdeki gelişmelerin, toplumda yarattığı ekonomik kaygılar ve güvensizlik ortamı, önümüzdeki seçimlere ve seçim sonuçlarına damgasını vuracak gibi görünüyor.
Yapılan anketler de ortaya koyuyor ki; AKP giderek belirginleşen ekonomik kriz ve söz verildi halde bitirilemeyen, hatta yükselen terör nedeniyle oy kaybetmekte.

Yayınlandığı Kategori Köşe Yazıları
Perşembe, 09 Kasım 2017 15:44

10 Kasım 2017 - Cuma - Burdur Gazetesi

10 Kasım 2017 - Cuma - Burdur Gazetesi

Yayınlandığı Kategori Arşiv

Gazi Mustafa Kemal Atatürk ölümünün 79. yıl dönümünde düzenelenecek etkinliklerle anılacak.

Yayınlandığı Kategori Manşet

Doğanın sesine kulak veren Güven İslamoğlu, CNN Türk'te her cumartesi yayınlanan programı Yeşil Doğa'da Türkiye'nin çevre sorunlarını ekrana taşımaya devam ediyor. Doğası, insanı, kültürü ve tarihiyle Türkiye'yi yeniden keşfedip, yok olan değerlerin peşinden giden İslamoğlu'nun yolu Burdur Gölü ve Lisinia'yla kesişti...

Yayınlandığı Kategori Manşet
Perşembe, 09 Kasım 2017 15:42

Salda Gölü cazibe merkezi haline geldi;

Vali Yılmaz Başkanlığında Salda Gölü Koordinasyon Toplantısı yapıldı.

Yayınlandığı Kategori Manşet

Burdur Radyosu, Çağdaş Burdur Gazetesi ve Manşet Burdur haber sitesi işbirliğinde düzenlenen 'Gündem ve 7 Soru' isimli radyo programının bu haftaki konuğu Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz oldu.
Konuya dair Sunuculuğunu Burdur Radyosu Genel Yayın Yönetmeni Serkan Şimşek'in yaptığı Gündem ve 7 Soru programında Başkan Ercengiz merak edilen sorulara son noktayı koyduğu açıklaması yapıldı;
'Gündem ve 7 Soru' programında Burdur gündeminin konuşulması ve doğru gündemin oluşturulması sebebiyle programı tebrik eden Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Burdur gündeminde tartışmalara yol açan yeni hastane yeri ve halkın merakla beklediği TOKİ konutlarına yönelik açıklamalarda bulundu.

Yayınlandığı Kategori Manşet

Ünlü televizyon sunucusu İrfan Değirmenci "Anne Ben Artist Oldum" iki perdelik müzikli tek kişilik gösterisini, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Konferans ve Sergi Salonu'nda sahneledi. 3 saatlik gösterisi izleyiciler tarafından büyük ilgi gördü.

Yayınlandığı Kategori Manşet

Yayınlanan pek çok habere rağmen, Tefenni yolunda çalışma yapan Karayolları müteahidi bildiğini okumaya devam ediyor.

Yayınlandığı Kategori Manşet