Kültür Sanat - Burdur Gazetesi | Burdur Haberleri, Burdur Haber

08 Kasım 2017 - Çarşamba - Burdur Gazetesi

Yayınlandığı Kategori Arşiv

Burdur Belediyesi bir yandan satın aldığı yeni araçlarla gelişen teknolojiden faydalanarak hizmet üretiyor. Bir yandan da hizmet üretimini, teknoloji gerektiren bazı çalışmaları ihale etmeden, kendisi yaparak tasarruf sağlamaya çalışıyor. Belediyenin gelişkin teknoloji kullanarak ürettiği hizmetlerden birisi de, kaldırımların süpürme aracı ile süpürülüp temizlenmesi. Kaldırımlarda kullanılabilecek boyut ve ağırlıkta olan iş makinası, kaldırımları, yolları toz kaldırmadan nemlendirerek süpürüp temizliyor. Bu teknoloji ile çok sayıda temizlik işçisinin yapacağı temizlik, bu makina ile daha kısa sürede ve daha sağlıklı bir yöntemle yapılabiliyor.

Yayınlandığı Kategori Manşet

Halkımız müsterih olsun. 300 yataklı modern hastane halkımızın hizmetine sunulacaktır.

Yayınlandığı Kategori Manşet

Ziyarette Albay Tuce'ye, Garnizon ve 58. Piyade Eğitim Alay Komutanı P. Albay Hakan Tutucu'nun eşlik ettiği açıklandı;

Yayınlandığı Kategori Manşet
Salı, 07 Kasım 2017 14:46

İyi Parti İl Başkanı Osman Kurt

İyi Parti Genel Merkezi'nden yapılan görevlendirme ile İşadamı Osman Kurt İyi Parti Burdur İl Başkanlığı görevine getirlidi.

Yayınlandığı Kategori Manşet

Burdur Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü Derneği, Mustafa Kemal Atatürk'ün 79. Ölüm Yıldönümünde "Ata'ya saygı bisiklet turu" etkinliği düzenliyor. Derneğin Ulu Çarşı'daki bürosundan başlayacak bisiklet turu, şehir turunun ardından Cumhuriyet Meydanı'ndaki Atatürk Büstünün önünde son bulacak.

Yayınlandığı Kategori Manşet
Salı, 07 Kasım 2017 14:41

Gazi Stadyumu maçlara hazır

Gazi Stadyumu’ndaki sentetik yüzeyli çim saha 3 aylık bir çalışmanın ardından tamamlandı. Stadyumla ilgili bilgi verip, tribünlerle ilgili gelişmeleri paylaşan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Faruk Şiran, deprem analiz raporlarıyla birlikte bakım ve onarımla ilgili bilgilerin bakanlığı ulaştığını söyledi.

Yayınlandığı Kategori Manşet

1946 yılında çok partili sisteme geçilmesinden itibaren, kimler, hangi partiler ve onların hangi liderleri, İktidar olabilmek için Amerika'dan icazet aldılar. Bunun karşılığında, ülke topraklarında bu gün 180'e yakın Amerikan üs ve tesisinin kurulmasına izin ve destek verdiler!
Bunu bilmeyecek ne var! Sol, sosyalist, Komünist Partiler, solcular, sosyalistler, Komünistler!
Komik oldu değil mi?

Yayınlandığı Kategori Köşe Yazıları