Kültür Sanat - Burdur Gazetesi | Burdur Haberleri, Burdur Haber
Cumartesi, 04 Kasım 2017 13:42

06 Kasım 2017 - Pazartesi - Burdur Gazetesi

06 Kasım 2017 - Pazartesi - Burdur Gazetesi

Yayınlandığı Kategori Arşiv
Cumartesi, 04 Kasım 2017 13:42

Gazeteciler halkın tercümanıdır

Kütahya Gazeteciler Cemiyeti Eski Başkanı İhsan Tunçoğlu Vali Şerif Yılmaz'ı ziyaret etti. Ziyarette Tunçoğlu'na Isparta Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Şevket Karahan ve Burdur Gazetesi Sahibi ve Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu onur kurulu üyesi Adnan Taraşlı'nın eşlik ettikleri açıklandı;
Vali Yılmaz, Kütahya Valisi olarak görev yaptığı dönemde Kütahya Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığını yürüten Tunçoğlu ve beraberindeki misafirlere ziyaretleri dolayısıyla memnuniyetini ifade etti.

Yayınlandığı Kategori Manşet

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı ilk ve tek müzik eğitimi veren kurs merkezi olan Nota Müzik Eğitim Merkezi, profesyonel kadrosuyla gençlerin müziğe olan aşkını perçinliyor; Birçok gencin de kendini keşfetmesini sağlıyor.

Yayınlandığı Kategori Manşet

Milletvekili Çevre Komisyonu Katip Üyesi, Güvenlik ve İstihbarat Komisyonu Üyesi Bayram Özçelik, Burdur Belediye Meclisi kararı sonrası yaptığı yazılı basın açıklamasında;
"Burdur'umuza AK Parti Hükümetimiz döneminde birçok alanda güzel hizmetler gelmesini sağladık. Bundan sonrada vatandaşımıza yatırım ve hizmetler kazandırmaya devam edeceğiz." Dedi.

Yayınlandığı Kategori Manşet
Cumartesi, 04 Kasım 2017 13:39

Polisler-zabıtalar ve arka sokaklar

Ülkemizde ve şehrimizde, vatandaşın kullanımı için yapılanların parasının, vatandaşın cebinden çıktığını, yapılanlara verilen zararların, vatandaşa zarar verdiğini ne zaman öğreneceğiz? Ne zaman çocuklarımıza öğreteceğiz?

Yayınlandığı Kategori Köşe Yazıları
Cumartesi, 04 Kasım 2017 13:39

Atık pil toplama şampiyonu Hüsnü Bayer

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, AKP hükümetinin plansızlığının faturasının her geçen gün büyüdüğünü ve günü kurtarmaya dönük "iki zincir marketten ucuz et satışı" formülünün de çözüm değil kaos yaratacağını vurguladı.

Yayınlandığı Kategori Manşet

İl Jandarma Komutanlığı ekipleri iki farklı olayla ilgili yaptıkları çalışmayla ile tarihi eser pazarlamak için gelen şüpheli şahıslar, ellerinde bulunan tarihi eserlerle birlikte yakalandı.
Güvenlik güçleri tarafından vatandaşların huzur ve güvenliğinin sağlanmasına yönelik emniyet ve asayiş hizmetlerine aralıksız devam edilirken, bir taraftan da kültür ve tabiat varlıklarının korunmasına yönelik çalışmalar titizlikle yürütülmekte.

Yayınlandığı Kategori Manşet

TZOB Genel Başkanı Bayraktar, Besiye alınan hayvan başına 1000 lira destek verilmesini talep ederek, Hükümetden acil bir hamle beklediklerini vurgulayarak; 1000 liralık desteğin tutarı 315 milyon dolarda kalır.

Yayınlandığı Kategori Manşet

AK Parti Burdur Milletvekili, Güvenlik ve İstihbarat Komisyonu üyesi, Çevre Komisyonu Katip Üyesi, Bayram Özçelik yazılı açıklama yaparak; Burdur Kültür Merkezi inşaatı için ek ödenek gönderildiğini kamuoyuna duyurdu;

Yayınlandığı Kategori Manşet

SGK İl Müdülüğü'nden Kurum alacaklarının tahsilatında bankaların Kurumun tahsilat sistemleriyle iletişiminde sıkıntılar yaşanması nedeniyle 2017 yılı Eylül ayı primleri, 6770 sayılı Kanun kapsamında ertelenen 2016 yılı Aralık ayı primleri ve yapılandırma taksitleri de dahil olmak üzere ödeme vadesi 31/10/2017 tarihinde dolan prim tahsilatlarında aksaklıklar oluştuğunun tespit edildiği açıklaması yapıldı;

Yayınlandığı Kategori Manşet