Kültür Sanat - Burdur Gazetesi | Burdur Haberleri, Burdur Haber
Cuma, 03 Kasım 2017 17:11

4 Kasım 2017 Burdur Gazetesi

4 Kasım 2017 Burdur Gazetesi

Yayınlandığı Kategori Arşiv

Kütahya Gazeteciler Cemiyeti önceki dönem Başkanı, Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Onur Kurulu Üyesi İhsan Tunçoğlu, Vali Şerif Yılmaz’ı ziyaret etti. Ziyarette TGK’nin diğer Onur Kurulu Üyeleri, Akdeniz Gazeteciler Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Adnan Taraşlı ve Isparta Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Şevket Karahan Tunçoğlu’na eşlik ettiler.

Yayınlandığı Kategori Manşet

Vali Şerif Yılmaz, İltaş Mermer Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı İş Adamı Naci İlci'yi ziyaret etti.

Yayınlandığı Kategori Manşet
Cuma, 03 Kasım 2017 14:31

Halkın sesine kulak verin

DSP İl Başkanı Ali Ünal yaptığı yazılı açıklamad a yeni hastane yeri konusunda görüşlerini belirterek; "Yeni hastane yeri için belediye meclisinde yapılan oylamada yine sonuç çıkmadı.Meclis üyelerinin bazı soruları yanıtsız kaldı.Yeni hastane yerine 30'a yakın mahalle karşı buna rağmen AKP niye ısrarcı ? Halbuki AKP halkın nabzına göre şerbet veren halkın görüşlerine göre davranan parti idi.Israrla hastanenin yerini değiştirmek için çaba harcıyor.Halkta ise yine birilerine para kazandırıp rant kapısı açıyorlar düşüncesi hakim,peki şimdiki hastanenin yerine ne yapılacak acaba burasıda rant kapısı mı? Yapılacak hastaneye çoğu mahallenin karşı olduğu aşikar. Gerekli ise bir hastane daha yapılsın. Burdur Halkı birden fazla hastaneyi haketmiyor mu?Üstelik şimdiki hastane de yeni, bu hastaneyi yaparken niye ortaya çıkabilecek sorunlar düşünülmedi.Önce yapalımda sonra düşünürüz mantığı bu ülkeye çok şeyler kaybettiriyor. Halkın sesine kulak verin ve hastaneyi yerinden etmeyin. İkinci bir hastaneyi Burdur Halkı hakediyor.Burdur Halkı birilerinin kollanıp, birilerine bu ülkenin mallarının,parasının peşkeş çekilmesini istemiyor.Yöneticilerimizin bir daha düşünmelerinin Burdur'un yararına olacağını inanıyoruz. " dedi.

Yayınlandığı Kategori Manşet
Cuma, 03 Kasım 2017 14:30

Şemdinli'de 8 şehit

Şemdinli'de Türkiye'ye sızmak isteyen teröristlerle çıkan Çatışmada 8 şehit verildi. Çatışmada 5 terörist de öldürüldü.

Yayınlandığı Kategori Manşet
Cuma, 03 Kasım 2017 14:30

Bucak’ta “Kapalı Durak” Dönemi

Bucak Belediyesi'nden, vatandaşları olumsuz hava koşullarından korumak için Bucak Devlet Hastanesi'nin önündeki otobüs durağının modern kapalı durak haline dönüştüreceği açıklaması yapıldı;

Yayınlandığı Kategori Manşet