Vatandaş halk otobüsleri sefer saatlerine tepkili

Bazı vatandaş veya vatandaşlar dolmuşların sefer saatlerini protesto etmek için Şehir İçi Özel Halk Otobüsleri Kooperatifinin dolmuş duraklarına astığı sefer saatleri bilgi yazısının üzerine not düştü. Burdur'da Halk Otobüsleri Kooperatifinin Müze durağına astığı sefer saatleriyle ilgili bilgi yazısının üzerine *€˜bu uygulama sürücünün keyfine göre değişir' yazan kişi ya da kişiler, dolmuşların zamanında ve sık gelmediğini bu yolla protesto etmiş oldu.

İşte Şehir İçi Özel Halk Otobüsleri Kooperatifinin astığı bilgi yazısı ve altına düşülen not: "Şehir İçi Özel Halk Otobüsleri Sefer Saatleri: Yeni Sanayi- Tugay Hattı: Saat 07.00-19.00 arası her 5 dakikada, saat 19.00- 24.00 arası her 20 dakikada. Burkent Hattı: Saat 07.00- 19.00 arası her 5 dakikada, saat 19.00- 24.00 arası her 10 dakikada. *Hafta sonları hareket saatleri 5- 10 dakika arasında değişmektedir. *Mesai saati başlangıcı ve bitişlerinde kalkış dakikaları kısalmaktadır. * Saat uygulamaları; dini ve milli bayramlar ve resmi tatillerde seferler değişkendir."

"Not: İşbu uygulama sürücünün keyfine göre değişir."

Haber: Haluk Sağlam

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

1 yorum

  • YILDIRIM
    YILDIRIM Perşembe, 17 Ocak 2013 00:04 Yorum Bağlantısı

    EVET DOĞRU YAZILMIŞ ARTIK ULŞIM LAŞKALAŞTI BURDURDA BEN D.S.İ NİN ORDA OTURUYORUM BU KARDA KIŞTA 20DK.(ZAMANINDA GELİRSE EĞER) BEKLE BU ÇAĞDA ŞEHİR MERKEZİNDE 20DK.NEYMİŞ YOLCU YOKMUŞ YOLCU OLURMU 20 DK KİM BEKLER HERKES BAŞININ CARESİNE BAKIYOR TAKSİYLE VEYA EMEK HATINA BİNİP GİDİYOR ONDAN SONRA EMEK HATTI KALABALIK DİYE 3 DK ARABA KALDIRIYORLAR VATANDAŞIN ÇOĞU BU HAT ÜZERİNDE İNİP YÜRÜYEREK EVİNE GİTMİYE ÇALIŞIYOR BU İŞ KAMU ADINA YAPILAN BİR KAZANÇ İKİNCİ PLANDA OLMASI GEREKİRKEN MALESEF BİRİNCİ HALA BİR ARAŞTIRMA YAPIP BU İŞE ÇARE ARAYAN YOK MALESEF HAYILISI

Yorum yapın