Güncel Haberler - Burdur Gazetesi | Burdur Haberleri, Burdur Haber

Güncel

Cazibe ve Çavuşoğulları Bur-Ak Yem’in sahibi Şükrü Ürküt kızları Avukat Zülal Ürküt ile Figen ve Külhan Aytaş’ın oğulları Avukat Burak Aytaş yaşamlarını birleştirdi. Serenler Otel’de gerçekleşen düğünde çiftin nikahlarını Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz kıydı.
Ögeyi Oylayın
(0 oy)
Gazeteci ve Organizatör Abdurrahman Kızılkaya’yla Ahsem Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kurucu Müdürü Hasibe Öztürk, görkemli düğünle yaşamlarını birleştirdiler.
Ögeyi Oylayın
(1 Oylayın)
İlimizin tanınmış telefoncularından olan Serkan Sezgin, Limo Brama’da kız arkadaşı Berrin Özoğul’a romantik bir evlilik teklifinde bulundu.
Ögeyi Oylayın
(5 oy)
Burdur Bahçeşehir Koleji 4 – 5 – 6 ve 7. sınıf bursluluk sınavı 25 Şubat 2017 Cumartesi günü yapılacak.
Ögeyi Oylayın
(0 oy)
Makina Mühendisi ve Enerji Yöneticisi Serdar Şener 2 Mayıs 2017 tarihinden itibaren Enerji Kimlik Belgesi olmayan ev işyerlerinin satışının gerçekleşmeyeceğini söyledi.
Ögeyi Oylayın
(0 oy)
Bahçeşehir Kolejinin lise öğrencileri yarı yıl tatilinde Malta St.Julians'a dil eğitimi almaya gittiler. 22 kişilik öğrenci kafilesinden oluşan Bahçeşehir Anadolu Lisesi öğrencileri, yarıyıl tatilinde MALTA ST.JULİANS'a dil eğitimi almaları için kampüs alanından düzenlenen törenle uğurlandı.
Ögeyi Oylayın
(0 oy)
Gölhisara Uygulamalı Bilimler Yüksek Oulu kazandırıldı.
Ögeyi Oylayın
(0 oy)
Eğitim Bir-Sen yönetimi Vali Yılmaz'ı ziyaret ettiEğitim Bir-Sen Burdur Şube Başkanı Murat Bulut ve yönetim kurulu üyelerinin Vali Şerif Yılmaz'a nezaket ziyaretinde bulunmalarına ilişkin açıklama yapıldı; ıZiyarette Bulut'un beraberinde Yönetim Kurulu Üyeleri Selçuk Ak, Hüseyin Ünal, Mustafa Arık, Özer Unat, Kemal Şakır, Kadir Bayındır yer aldı. Vali Yılmaz, ziyaretlerinden dolayı…
Ögeyi Oylayın
(0 oy)
Soğuk havalarda göğüs hastalıkları başta olmak üzere özellikle astım hastalarının daha çok etkilendiği görülüyor.Araştırmalara göre de kış aylarında astım rahatsızlığıyla hastanelere başvuruların arttığını belirten Anadolu Sağlık Merkezi Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Hişam Alahdab, astım ve solunum yolu hastalıkları konusunda önemli bilgiler verdi.Virüsler soğuk havalarda daha kolay bulaşıyor
Ögeyi Oylayın
(0 oy)
Meclis Genel Kurulu'nda anayasa değişiklik teklifinin oylanması esnasında AKP'li milletvekilleri ile chp"CHP'li milletvekilleri arasında şiddetli kavga yaşandı. Çıkan kavga büyüyüp yumruklaşmaya kadar vardı.CHP milletvekili Fatma KaplanHürriyet, AKP Grup Başkan Vekili Mustafa Elitaş'ın, kendisinin üzerine yürüdüğünü ve fiziki şiddete maruz kaldığını ifade etti.Kavga sonrası yapılan oylamalarda firelerin azaldığı tesbit edildi. Meclis'te…
Ögeyi Oylayın
(0 oy)