Aşkımız Burdur-Yeşilova yolu çalışması gibi olsun hiç bitmesin - 5.0 out of 5 based on 3 votes

Aşkımız Burdur-Yeşilova yolu çalışması gibi olsun hiç bitmesin

Burdur-Fethiye Karayolu’nda devam eden yol çalışmalarının hala devam etmesi, Yeşilova bağlantı yolunun ise uzun süre tamamlanamamasını evliliklerinde mizah haline getiren bir çift, düğün arabalarının arkasına “Aşkımız Burdur-Yeşilova yolu çalışması gibi olsun. Hiç bitmesin” yazdırdılar.

Yıllarca Ankara’da Keçiören Metro Hattının açılmasanını mizah haline getiren gençler, “Aşkımız Keçiören metrosu gibi olsun, hiç bitmesin” diyorlardı. Uzun yıllar süren çalışmaların ardından geçtiğimiz aylarda hizmete giren metro hattının açılışında konuşan Başbakan Binali Yıldırım, “Sevgilim, aşkımız hiç bitmesin, sürsün Keçiören Metrosu gibi olsun’ diyor. Şimdi bu gençler üzülmesinler başka bir slogan bulsunlar. Keçiören Metrosu artık bitiyor, ama onların aşkları bitmesin, sevgileri devam etsin” dedi.
Keçiören Metrosuyla aksayan hizmetlerin eğlencesi haline gelen sözleri, Burdur-Yeşilova Yoluna uyarlayan Esat ve Kezban çifti Başbakan Binali Yıldırım’ın, “Şimdi bu gençler üzelmesinler başka bir slogan bulsunlar” sözünden hareketle olacak ki düğün arabalarının arkasına “Aşkımız Burdur-Yeşilova yolu çalışması gibi olsun. Hiç bitmesin” yazdırmışlar. Temennimiz, Başbakan Yıldırım’ın da dediği gibi çiftin aşklarının ömür boyu sürmesi ama yolun da bir an önce tamamlanmasından yanadır.
Bahtiyar Turan

Ögeyi Oylayın
(3 oy)

Yorum yapın