Belediyenin Ramazan Etkinlikleri Kapsamında düzenlenen etkinlikte sahneye çıkan ünlü sanatçı Baha, Burdurlulara unutulmaz bir gece yaşattı.

şenlik alanında dinleyicileri ile buluşan ünlü sanatçı Baha seslendirdiği her eserde alkışlandı. Konsere CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, eşi Hülya Ercengiz, CHP Merkez İlçe Başkanı Sıdıka Gül Oğuzkan, Belediye Meclis Üyeleri ve diğer konuklar katıldı. Baha, duygusal parçalarını Burdurlular için seslendirirken; izleyenlerden tam not aldı.
Etkinlikte yaptığı konuşmaya,tüm babaların Babalar Günü'nü kutlayarak sözlerine başlayan Başkan Ercengiz, "Aslında babalar gittiğinde evin direği çöker derler. Bizler güçlü olmak zorundayız. Bu ülkenin dostluğa, kardeşliğe, sevgiye ve bütün olmaya ihtiyacı var. Baha kardeşime de bizimle olduğu için çok teşekkür ederim." Görüşünü ifade etti.
Sanatçı Baha'da dinleyicilerine seslenerek, "İnsanlar statüleri ne olursa olsun, hangi işi yaparlarsa yapsınlar ama öncelikle işlerine kişiliklerini yansıtırlar, ben buna inandım. Başkanım işini mükemmel yapıyor. Sizler de Başkanımızı çok seviyorsunuz, Böyle bir başkanımız olduğu için çok şanslısınız. Başkanımla gurur duyuyoruz" dedi.
Başkan Ercengiz, konser sonunda Baha'ya plaket ve çiçek verdi.

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Yorum yapın